Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Afiş ve İmza Yapmak istiyorum.

WSun

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ben afiş ve imza yapmak istiyorum.

Afişlerde örn. film afişleri yaparken karakterleri nasıl bir kaydırma,hata yapmadan taşıyıp efekt verebiliyorlar? Ve birbirinden güzel stylelere sahipler

İmzaları nasıl yapıyorlar.. Ben yapmak istedim videoları var fakat olmadı..

PS CS6 Kullanıyorum.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ben afiş ve imza yapmak istiyorum.

Afişlerde örn. film afişleri yaparken karakterleri nasıl bir kaydırma,hata yapmadan taşıyıp efekt verebiliyorlar? Ve birbirinden güzel stylelere sahipler

İmzaları nasıl yapıyorlar.. Ben yapmak istedim videoları var fakat olmadı..

PS CS6 Kullanıyorum.

Sizin gördüğünüz örnekleri biz hayal etmeye çalışıyoruz.. Az biraz bi görsel ekleseydiniz de neyden bahsettiğinizi, nasıl yardımcı olabileceğimizi görseydik? Olmaz mı?

WSun

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sizin gördüğünüz örnekleri biz hayal etmeye çalışıyoruz.. Az biraz bi görsel ekleseydiniz de neyden bahsettiğinizi, nasıl yardımcı olabileceğimizi görseydik? Olmaz mı?

dmp4f.jpg

Böyle karakterde hiçbir kayma yok...

yaakamoz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
katmanlarla çalışıyosuun, her uygulama için bir katman acıyorsun zaten.üzerinde oyna istediğini yap.... yani istedikelrini tek bir sayfada topla......

WSun

🏅Acemi Tasarımcı🏅
katmanlarla çalışıyosuun, her uygulama için bir katman acıyorsun zaten.üzerinde oyna istediğini yap.... yani istedikelrini tek bir sayfada topla......

iyi de mesela polat alemdar'ı nasıl almışlar.. kaydırmadan bozmadan..

aresrisus

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.emrecetiner.com.tr
almamış olabilir polat oradayken fotosunu çekmişlerdir belki ya da pen toolla detaylı bir temizlik yapılmıştır. Beyaz fon ile resmi çekip renk ayarları ile arka plan çok iyi temizlenebiliyor.

WSun

🏅Acemi Tasarımcı🏅
almamış olabilir polat oradayken fotosunu çekmişlerdir belki ya da pen toolla detaylı bir temizlik yapılmıştır. Beyaz fon ile resmi çekip renk ayarları ile arka plan çok iyi temizlenebiliyor.

bakın oradaki resmin orijinalı bu.
kvp16501_d.jpg

ne olur yardım edin ben kement aracı ile alınmış başka birşey mi yapılmış.. ben kement aracı kullanamıyorum. kayıyor veya ben bozuyorum..

aresrisus

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.emrecetiner.com.tr
yapılan çalışmaları inceleyin tutorial sitelerini takip edin. Ünlü türk tasarımcıyı takip edin. emrahyucel.com çalışmalarını inceleyin. Dekupe yapabilmek için videolu anlatımlar mevcut biraz googleda arama yapın.

WSun

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yapılan çalışmaları inceleyin tutorial sitelerini takip edin. Ünlü türk tasarımcıyı takip edin. emrahyucel.com çalışmalarını inceleyin. Dekupe yapabilmek için videolu anlatımlar mevcut biraz googleda arama yapın.

Çok güzel. deneyeceğim inşallah yaparım ama yine de çok teeşkkrü ederim.

WSun

🏅Acemi Tasarımcı🏅

Bu arada tutorialslara bakamıyorum.Çünkü türkçe değil ben hep türkçe kullanırım. ve de cs6.. farklı bir sürüm veya dilde izleyince kafam karışıyor.. chip'in cs6 eğitim setinde acaba bu istediğim şeyler var mı ki..

WSun

🏅Acemi Tasarımcı🏅

Ha birde toleransını ayarladım ayarladım ama karakteri ayıramadım:S