Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

After effects dışa aktarmada sorun.

oguzustun

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba , benim için önemli bir template buldum ve içini düzenledim dışa aktarmada ise 10 saniyesine 2-3 gb boyut biçiyor video toplam 1 dakika 37 saniye dışa çıkartırken de 30 dakika 1 saat gibi bir süre bekletiyor bu konuda bilen birisi yardımcı olabilir mi?

matador32

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba , benim için önemli bir template buldum ve içini düzenledim dışa aktarmada ise 10 saniyesine 2-3 gb boyut biçiyor video toplam 1 dakika 37 saniye dışa çıkartırken de 30 dakika 1 saat gibi bir süre bekletiyor bu konuda bilen birisi yardımcı olabilir mi?

Arkadaşım, benzer bir sorun ben yaşamıştım. Ya düzenlemekte olduğunuz template için gerekli olan bir After Effects eklentisi (Efekt Mesela optical flare gibi) sizde yüklü olmadığı için, program o bölümü atlayamıyordur. Eğer durum buysa, ya mutlaka o eklentiyi bulup yüklemeniz gerekir. Ya da o eklentinin bulunduğu bölümü çıkarmanız gerekir.
İkinci ihtimal da, sizin düzenleme yaparken eklediğiniz herhangi bir medya dosyasının format ya da bütünlük açısından hata veriyor olmasıdır. Bu durumda sonradan eklediğiniz dosyaları tek tek kontrol edin.