Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

after effects le yapılan ve birçok jenerik ve reklamlarda kullanılan evolition diye t

ecrinim

🏅Acemi Tasarımcı🏅
after effects le yapılan ve birçok jenerik ve reklamlarda kullanılan evolition diye tabir edilen aşşağıdaki link de de örneği var bu çicek açılış hareketini nasıl yapmışlar fikri olan var mı ? önce çiziyorlar layer layer sonra after da buna haraket mi veriyorlar bilen arkadaş var mı . bende aklımdakini çizip bu haraketi vermek istiyorum çiçeklerin tek tek yavaş yavaş açılması :wink:

VIDEO COPILOT | After Effects Tutorials, Plug-ins and Stock Footage for Post Production Professionals

purplelizard

🏅Acemi Tasarımcı🏅
onlar zaten hazır.andrew kramer dvd halinde sitesinde satıyor. evolution dvdnin adı.

ecrinim

🏅Acemi Tasarımcı🏅
adrew in yaptığını biliyorum elimde var o
ama reklamlarda falan bazı arkadaşlar çizdikleri daha çiçekli daha farklı şeyleri kullanıyorlar aynı haraket yavaş yavaş dallara ayrılarak açılıyor ama kendi tasarımlarını kullanıyorlar. bulamadım şidmi örnek video ama yumurcak tv ve mehtap tv de çokça kullanıyor ... bu çizidiklerine nasıl ayrı ayrı haraket veriyorlar bunu merak ettim kedi elimdeki çizimede aynı şeyi vermek istiyorumda ... layer layer ayrı ayrı haraket verdi diyeceğim ama o zamanda komposizyon bozulur gibi :( bir türlü kavrayamadım yeniyim sanırım biraz ondan

ecrinim

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok teşekkür ederim aradığım tam olarak bu idi