Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

After Effects Ses ve Kayıt Problemi..

A1bay

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.turknight.com
Arkadaşlar after effect'de yeniyim ve online dersleri takip ederek bir kaç çalışma cıkardım ve hala devam ediyorum... velhasıl kelam bir kaç sorum olucak.

1. Jeneriğim hazır oldugunda make movie dedigimde müzik çalmıyor ( dinlerken çalıyor hiç bir sorun yok test ederken yani )

2. 45Snlik filmi boyut olarak 140MB olarak kaydediyor. Bunu nasıl düşürebiliriz? Hangi formata dönüştüremlyiim veya komposizyonda herhangi bir ayarı var mı ?

Benzer konular

Aldarion

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Başarılar dilerim kardeşim.

1- After effect'de çalışma sırasında timeline'dan sesli olarak ön izleme yapmak istiyorsan klavyenin sağındaki numpadden "0" a bas. Sedece sesi dinlemek için klavyede "." tuşuna bas. Mouse ile timeline üzerindeki imleci sağa sola oynatırken ses duyabilmek için "ctrl" tuşuna bas.

2- Uncompress çıktılarda abartı gibi gelebilecek büyüklüklerle karşılaşman normal. Ben mov uzantılı çalışıyorum. Mov'da biraz önce aldığım 10 saniyelik çıktıların best'i 767 mb high'i 115 mb.

A1bay

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.turknight.com
Başarılar dilerim kardeşim.

1- After effect'de çalışma sırasında timeline'dan sesli olarak ön izleme yapmak istiyorsan klavyenin sağındaki numpadden "0" a bas. Sedece sesi dinlemek için klavyede "." tuşuna bas. Mouse ile timeline üzerindeki imleci sağa sola oynatırken ses duyabilmek için "ctrl" tuşuna bas.

2- Uncompress çıktılarda abartı gibi gelebilecek büyüklüklerle karşılaşman normal. Ben mov uzantılı çalışıyorum. Mov'da biraz önce aldığım 10 saniyelik çıktıların best'i 767 mb high'i 115 mb.

Yanıt için teşekkürler yanlız 1.soru o şekilde yaptıgımda zaten bir problem yok hani onları biliyorum ,ancak videoyu yaptıgımda avi olarak kaydediyor... ama video düzgün calıstıgı halde ses gelmiyor ama projemde komposiyonumda müzik var...

hsyngngr

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.huseyingungor.org
render pnceresinde render ayarlarını yaparken lossless yazan bölüme gir ordaki ayarlarda altta audio output şeceneği var onu seç olur ok

Aldarion

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ben tam tersini anlamışım kusura bakma :)

darkstarss

🌱Yeni Üye🌱
merhaba.ben hazır bir proje üzerinde değişiklikler yaptım.compositiondan save ram diyip avi olarak kaydediyorum.görüntü normal fakat ses yok.ne yapmalıyım sizce.teşekkürler.

A1bay

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.turknight.com
merhaba.ben hazır bir proje üzerinde değişiklikler yaptım.compositiondan save ram diyip avi olarak kaydediyorum.görüntü normal fakat ses yok.ne yapmalıyım sizce.teşekkürler.

Şans eseri açtığım konulara baktım yukarıda arkadaş belirtmiş uygulayabilirsen başarabilirsin :) İlk başlarken neler sormuşum öyle ben hatırladıkça gülüyorum :rofl:

saliverdim

🌱Yeni Üye🌱
ses alamıyorum

hocam bende alamıyorum rem play basıyorum calıyor ya dururuyor birden ya bilmem ne gariğ şeyler.
ömür boyu ses gelsin istiyorum.ev yansada ses gelsin.müzik ve görüntü efekt calısıyorum yanlıs proıgramdamıyım bilmiyorum.

celladt

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar bende bu sorunu yaşadım deneme yanılma ile çözüme ulaştım..Wave formu açınca ses üzerine sağ tıklayıp Preview work area olan alt+numpad yazan yere tıklayın bide öyle deneyin..