Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ajans açmak isteyenlere verilen saçma cevaplara inat

pasha1988

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.medareklam.com
Her Sektörde ufak çaplı bir araştırmaya girdim baktım konuştum nedense hiç kimse işten memnun değil hiç bir iş yapılmaz hiç bir sektör üzerine iş kurulmaz olmuş..Bazı şeylerde ilerliyemiyorsak acaba türk milletinin patronluk havasına bir anda girip kendini rahata bırakmasından olabilir mi ? Kimse yanlış anlamasın ama genlerimiz de var biraz sanırım ajans olarak da pek bir bilgim yok okudukça dikkatimi çekti ve genelleme yapınca ortaya bu fikirlerim çıktı.Kendim tabelacıyım iş kurmak istiyorum uzak dur bakkal ol daha iyi diyorlar bakkal bin pişman meslek sahibi olmadığına :) İş yok güç yok diyorlar çıkıyorum dışarıya bakıyorum da bu tabelalar uzaydan mı geliyor çok merak ediyorum. Demem o ki Çalışan Kulunu Allah ekmeksiz bırakmaz yeterki niyetler temiz ve çabalar sonsuz olsun . şöyle de bir şey var Allah Allah dediğimizde de olacak diye bir kaide de yok yalnız açma girme bulaşma gibi sözcükler sorulan sorulara göre saçma kalıyor tecrübesi bilgi birikimi olanlar gideri geliri yazar hesaplamalar ortaya çıkar daha sonra da bize HAYIRLI OLSUN demek düşer gibime geliyor. ALLAH YOLUNU BAHTINI AÇIK ETSİN KARDEŞ..inşaallah herşey dilediğin ve düşündüğün gibi olur.

mcan3883

🌱Yeni Üye🌱
Soru sorulur; Ajans açmak istiyorum maliyet ne olur?
Verilen cevaplar;
- Açma

- Bu sektöründe içine edildi her önüne gelen açıyor

-Bilende açıyor bilmeyen de!,,

- Git simit sat daha iyi

İnternet kaynıyor bunlarla...
Soruya verilen cevap yok anlamsız anlamsız cevaplar var...

Açamk isteyenin parası var imkanı var açıyor, kime ne?
Tutar yada tutmaz, bize ne

Şimdi özüne gelelim konunun...

Ben açmak istiyorum. Açacağımda...
Portgöy sıkıntım yok... 8 Senedir bu işteyim, iş sıkıntım olmayacak. Sorumda zaten nerelerden iş alabilirim diye bir sorum da yok...

Ancak;

-Masa iç mimari maliyeti

Kira için aylık 1500 tl yi gözden çıkardık...

-PC -mac maliyetini de hallettik...

Ama toplam maliyeti bu işi bilen ve daha önce yapmış birisi daha iyi söyler diye düşünüyorum...

Ancak;
İşin güzel noktalarını ve giderlerini tahmin edemiyoruz...

3 ortağız...
5 ayrı AVM ye ait 3 ayda bir çıkacak dergi işleri elimizde...

Ama dediğim gibi bu işin eksi ve artı yönleri nelerdir bilinmiyor...
Bu konuda detaylı bir açıklama yapacak olan varsa yapsın lütfen, google aratmalarında en azından merak eden adam gibi bir cevap bulur...

Şimdiden ilgili arkadaşlara teşekkür ederim...

Merhaba;
Aradan 5 sene geçmiş şu an bu arkadaş ne yapıyor acaba merak ettim.Bizle paylaşabilir mi?

anekfor

🌱Yeni Üye🌱
artık birçok işveren home office'e sıcak bakıyor ve artık her şey karşılaşılan sorunlara hızlı ve pratik çözümler üreten acenteler üzerine kurulu.