Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ajans Özel kartvizit çalışması

ozkanozel16

🏆Pro Tasarımcı🏆
Çok isteyipte açamadığım ajansım :(
Arka tarafına aklıma ne gelebildiyse onu yazdım, eksik konuları lütfen ekleyiniz :)
Adres, sabit tel ve vergi numaram hiç olmadığından yazılmadı...

kartvisit2ww8.jpg

tüm yeni fikirler için teşekkürler...

FERDINAND

🌱Yeni Üye🌱
bu biraz broşür gibi olmamış yada kartvisit bu arkalı önlümü ?

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
size özel size özel size özel
size özel;
................... olsa daha anlamlı olabilirmiş tekrarlamalar bazen bıtkınlık yaratır ;)

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
çok yazıya boğulmuş sanki kartvizitte ajansın tanımını yapmışsın gibi :S

harun_asa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
size özel masaj felan çıkacak sandım bir an :)

emeğine sağlık...

enstantane53

🌟Usta Tasarımcı🌟
tasarıma diyecek bişey yok, olamazsa çünkü sonuçta kendi düşüncelerini, sanatsal ruhunu yansıtmışsın... benim sadece şöyle bi fikrim olur, arka yüzde herşeye "size özel" diye başlamışsınız yapılan işlerin maddesi için, düşününce herşey zaten müşterilere özeldir, yani bir müşterinin işini alıp adını bilgilerini değişip kullanmadığımıza göre, sonuçta her müşteriye özel bi çalışma yapıyoruz, her maddenin başına size özel demek biraz gereksiz diye düşündüm sadece... bu benim fikrim tabiki :) umarım bi gün ajansınızı açarsınız. İnsan isteyince herşeyi yapar, siz yeterki isteyin ;)

MONASTERY

👑Efsanevi Grafiker👑
2:cool: Açmış olduğunuz konu, içeriğini ve sorununuzu kısaca anlatmayan "yardım", "lütfen yardım" "işte benim logom" "yeni yaptığım kartvizit" vb… genel anlam taşıyan başlıklarla konu açmak yasaktır.

Başlığınız çalışmanız ile alakalı olarak değiştirilmiştir

hasana11

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kartvizitlerde böyle şerit ilk defa görüyorum devam edin yeni bir akım başlatabilirsiniz.

dogusatli

🌱Yeni Üye🌱
Bana sorrarsansa kartvizit diyince durcan eğer reklam ajansının kartviziti ise 2 defa duracan kardeş bizim işimiz demir dograma veya kuyummcu değiliz bizler için en standart kart biçimi sadelik arka kısma alt tarafa logunu bırak ön kısımdada kenarlara attıgın isimleri silll ben kartta bakınca yer kaplasın diye bırakılmış yazılardan baska bişey görmedim ve sonkez bir çok grafiker arkadaşımla tartıştıgım bir konu var telefonda 0 yazmanın hoş bir görüntü değil zaten 0 yazısı her numaranın başında var onu yinelemek profesyonel bir yaklaşım olmaz web sitesinde www. ile başla o biraz güzel görünüyor ama (https:// yazma sakın :)) )

te0man

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.3dreamaker.net
Meraba Arkadaşım

Öncelikle gözüme çarpanları aktarayım

• Kartvizit 2ye bölen ortadaki gereksiz çizgi
• Basit Font seçimi
• Fazla Metin
• "Size özel" yazısının gereğinden fazla kullanılması

Size özel yazısını 1 kere yazıp alta madde madde yaptığınız işleri yazarsanız daha iyi olur, üstte adınızın altına direk iletişim bilgileri yazmak ve en altta da ayrı olarak farklı bi iletişim bilgisi vermek yine karışıklığa yol açmış. İletişim bilgileri en altta toplanmalı. Üzerinde çalışmaya devam edin, bir grafikerin kartviziti onun yansımasıdır. Bir çok müşteri grafikerin yaptığı işleri görmeden, kartvizit tasarımından bile karar verebilir bağzı şeylere..

ozkanozel16

🏆Pro Tasarımcı🏆
Meraba Arkadaşım

Öncelikle gözüme çarpanları aktarayım

• Kartvizit 2ye bölen ortadaki gereksiz çizgi
• Basit Font seçimi
• Fazla Metin
• "Size özel" yazısının gereğinden fazla kullanılması

Size özel yazısını 1 kere yazıp alta madde madde yaptığınız işleri yazarsanız daha iyi olur, üstte adınızın altına direk iletişim bilgileri yazmak ve en altta da ayrı olarak farklı bi iletişim bilgisi vermek yine karışıklığa yol açmış. İletişim bilgileri en altta toplanmalı. Üzerinde çalışmaya devam edin, bir grafikerin kartviziti onun yansımasıdır. Bir çok müşteri grafikerin yaptığı işleri görmeden, kartvizit tasarımından bile karar verebilir bağzı şeylere..

Size ve değerli katkılarından dolayı tüm meslektaşlarıma teşekkür ederim;
FreeLance tanımlı daha basit ve yalın CV düzenlemesi yapacağım.

hunterboy

♾️Grafik Gurusu♾️
Bence bu tasarıma güvenip ajans açma arkadaşım. Çok amatör ve basit durmuş. Ajans açmadan önce kendini geliştirmek adına daha gideceğin çok yol var diye düşünmekle beraber, yeniden tasarlayacağın tasarımları bekliyorum...

termi53

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kartvizit nedir? bu soruya cevap vererek başlayabiliriz bunu cidden soruyorum bence broşür veya tanıtıcı katalog gibi bir çalışma olmuş ..

termi53

🏅Acemi Tasarımcı🏅
forumda çift taraflı kartvizit örnekleri paylaşılmıştı yabancı sitelerden onları incelerseniz farklı tasarımlar ortaya çıkabilir..

mutti

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ajans açıcak ve kendi ajansına birde grafiker olarak kendini tanımlayan birinden böyle bir kart çalışması açıkcası şaşırdım okadar rahatsız edecek detay varki karta kusura bakmayın olmamış emeğinize sağlık ama