Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Akşam 6 dan sonra çalışabileceğim ajans yada matbaa arıyorum - İstanbul

artika.55

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Akşam 6 dan sonra çalışabileceğim ajans yada matbaa arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Freehand, Photoshop, İndesign, İllustrator, Quark, Acrobat Quite Montaj Programlarına çok iyi derecede hakimim. 14 Yıllık Baskı Montaj ve Grafik Tasarım Tecrübesiyle...

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Evli

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: İkitelli - Başakşehirde oturuyorum. Akşam 6 dan sonra çalışabileceğim ajans yada matbaa arıyorum.

E-posta: uzunabdullah@hotmail.com

Telefon: 0530 363 83 62

Benzer konular

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

artika.55

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Grafik Tasarımcı - Türkiye Geneli

Grafik Tasarımcı

Program/Seviye: Frehand - Photoshop - İllustrator - Indesign - Quark - Acrobat Quite Çok iyi Seviye. 14 yılı aşkın süredir Mac ortamında tasarım yapmaktayım. Temelimde Renk ayrımı atölyesinde uzun bir dönem çalışmışlığım var. Yaptığım işlerde resimlerin renk ayarlamısını da itina ile yapmaktayım.

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: Ekol reklam grafik. Kalem Koleji. Zeynepkamil SML. Çınar Koleji. Asfa Koleji. Medya Fuarcılık. Casio barkod okuyucu sistemler. Medine Türk Okulu "MEB'e Bağlı". Temel Neşriyat. Kur'an Dünyası Yayınları. Kabe Basım.

İşle ilgili açıklama: Kitap, dergi, broşür, afiş, kurumsal kimlik, Kur'an-ı Kerîm çalışmaları, İç ve dış mekan ve araç giydirmeleri, katolok tasaırımı, dekupe, Matbuu evrak..... vb.

Hepsi baskıya uygun şekilde kaç renk istiyorsanız taşırmalı hatta gerekiyorsa montajlı bir şekilde işlerinizi teslim ediyorum. Fiyat konusunda merak etmeyin fiyatlarım uçuk kaçık değildir.

E-posta: uzunbdullah@hotmail.com

Telefon: 0530 363 83 62