Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Alagün gazetesinin logo tasarımı

makalegazetesi

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.makalegazetesi.net
logo_alag_n2154.jpg

ALAGÜN GAZETESİNİN YENİ LOGO TASARIMINI YAPTIM
YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

Benzer konular Forum Tarih
G Fontlar 0 2K

Benzer konular

tristan78

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.grafiky.com
cok farkli. Sabah, Hurriyet, Milliyet, Zaman, The Times, Berlinger Zeitung, Bild, Eleftheropias, Ta Nea, Bulvar, Tan, Fotomac, Yediot Ahronot... Hicbirine benzemiyor.
Ve onlardan farki ne biliyor musun? Cok karisik. Logo olmanin otesinde hedefleri var gibi. Baska mesajlar da vermek istiyor sanki. Tipografi kaybolmus (ki en onemli unsur bir gazete logosunda)

art.ist

🌱Yeni Üye🌱
sitede logo tasarımıyla ilgili epeyce konu var...onları okumanı ve değerlendirmeni tavsiye ediyorum...zira logodan daha çok bir afiş havasında yatığın çalışma...degrede geçişlerden ve özellikle de fotografik öğelerden uzak durmalısın logo tasarlarken...(çok istisnai durumlar dışında)...iyi çalışmalar...

cesurmeneli

🌟Usta Tasarımcı🌟
hilali kaldır veya ince bir şekilde font rengiyle aynı yap, askerlkeride filtrelerle veya illustrator ile fontla aynırekte karikaturize etsen tam olcak gibi..
emeğine sağlık..

freedesing

🏆Pro Tasarımcı🏆
bence hilal kafi rengi ontla aynı yap derim askerleri kaldır bu kadar çok mesajı afiş ve tanıtımlarda verirsin logo daha sade olmalı.. emeğine sağlık...

freedesing

🏆Pro Tasarımcı🏆
bence bu diğerine nazaran daha kullanılabilir emeğine sağlık

piskopatya

🌱Yeni Üye🌱
çok güzel hayatım.Benim eşim iyide yapsa kötüde yapsa arkasındayım.

dogukan2002_01

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
diğerine nazaran çok daha güzel olmuş. gazetenin adına bakıldığında arka fon siyah değilde kırmızı tonunda bişeyler denesen çok daha iyi olur diye düşünüyorum. emeğine sağlık

dubster

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.emresecer.net
Logodan Çok Banner'a Benziyor.Logo Resmin Üzerine Yazı Yazmak Değildir.Logo Örneklerine Bakarsan Bunu Anlarsın.Eline Sağlık