Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Almanya ile msn üzerinden calisabilecek grafiker arkadas ariyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

crall74

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaslar ben yaklasik 5 yildir Almanya´da reklam promosyon isleri yapmaktayim.Burada alinan müsteri siparislerinin dizgi tasarimlarinin yapilmasi icin; Msn yardimiyla internet üzerinden calisabilecek grafiker arkadas ariyorum..
Aranilan özellikler:
*Calisma saatleri konusunda flexibel olmasi(gün ici ve aksamlari müsait olabilmesi)
*Photoshop ve Corell Draw programlarina cok iyi hakim olmasi
*Büyük boyutlu dosyalarin aktarimi icin FTP veya alternatif bir yöntem temin edebilmesi(bu özellikle cok önemli)
Dizgi-tasarim basina her is icin 15 Euro ödeyebilirim
Ilgilenen arkadaslarin maillerini bekliyorum.
info(at)acarpromotion.de
Iyi calismalar dilerim..

Murat Acar/Almanya

Benzer konular

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

erkanibrahim

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba çalışma saatleri aksam 20'den sonra ve hafta sonları yardımcı olabilir.
Kullandıgım programlar mac programları ve mac te çalışıyoru. Corel bilmiyorum
Adobe Photoshop - Illustrator - In Design - Macromedya Freehand 1992 yılında belir bu sektordeyim. (Günlük Gazete, Aylık Dergi, Karton Ambalaj, Kurumsal Kimlik)
erkanibrahim@gmail.com bana ulaşabilirsin.

karakayasulo

🌟Usta Tasarımcı🌟
işinizle ilgileniyorum

Size (7 gün- 24 saat) özel grafikeriniz gibi hizmet verebilirim. Kullandıgım programlar mac ve PC'deki Quark- Corel - Adobe Photoshop - In Design - 1986 yılından bu yana bu sektordeyim. (Günlük - haftalık Gazete, Aylık Dergi, Karton Ambalaj, Kurumsal Kimlik)
karakayasulo@hotmail.com dan bana ulaşabilirsin.

caglayangursel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Deneyimli photoshop+corel+freehand kulanabilmekteyim+dergi ve amblaaj tasarımı konusu hakkında bilgiyim iş için caglayangursel@gmail.com mail gönderirseniz görüşebiliriz

Grafink

Clone Trooper
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.grafink.org
her iş için 15 ero

ne alırsın bi miyon gibi olmuş :/

ayıptır... ayıb bilmiyosan yazık biliyosundur

tarzan45

🌟Usta Tasarımcı🌟
her iş için 15 ero

ne alırsın bi miyon gibi olmuş :/

ayıptır... ayıb bilmiyosan yazık biliyosundur

Aynen katılıyorum. Almanyada çalışan bir graifker tanıdğım bizim toplam 500 tl'ye yaptığımız araç kaplamanın sadece tasarımına 800 euro istediğini, Cd'yi teslim ettikten sonra, baskıyı ayrıca konuştuklarını söylemişti.
Tanıdığım biraz abartmış bile olsa 15 Euro teklif etmenin de cingözlükten başka bir şey olmadığı aşikar...

15 euroluk grafikerin işi almanyada tutmaz o da ayrı...

Bir de her iş için 15 Euroymuş dizgi tasarım başına :S

Kusura bakmayın ama ben bu küçücük şehirde bile 40 sayfa bir okul dergisi için bu yazdığınızın 10 katından fazla istiyorum ve de iş yapabiliyorum... Verdiğiniz rakam çok komik...

leventelpen

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
leventelpen.co.cc
DİZGİ+TASARIM = 15 EURO!

Eh artık...

DİZGİ-(eksi) TASARIM, KAÇA?

Bir kere, DİZGİ nedir, TASARIM nedir?

Bunların ikisi, "hangi hakla" birbirine karıştırılıp bu kadar ucuzlatılıyor?

Kim bunlar? Kim, iki ayrı insan emeğini, bir insanda birleştirip, klonlanmış, ucuz robotlar istiyor?

Bu arkadaşı, daha önce bu tür ilanlardan gözüm ısırıyor. Grafikerler.net üzerinde, şimdi, özellikle araştırmadım. Araştırıldığında, bulunacaktır.

myunder

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
murat beyin işlerini ben yapıyordum sitede gezerken bu ilanı gördüm...önceki gün gece biş yaparen bişi demedi keşke bi haber verseydi... bugüne kadar yaptığımız işlerin bir listesini alıp alacak veya borcumuz olup olmadığını kontrol edip işimizi karşılıklı mutabakat ile sonlandırsaydık..

kurdela

🌱Yeni Üye🌱
selam

sizinle çalışabilirm photoshop ve corel kullanırım ama yaptığınız işi tam olarak anlayamadım..bana bi örnek gönderemez misiniz.

tarzan45

🌟Usta Tasarımcı🌟
sizinle çalışabilirm photoshop ve corel kullanırım ama yaptığınız işi tam olarak anlayamadım..bana bi örnek gönderemez misiniz.

Ya anlamıyorm. Arkadaş aramızda ticari ilişki var henüz alacak verecek hesabı bitmedi diyor. Siz hala buraya atlamaya çalışıyorsunuz.
Hadi ticaret ahlakını geçtik de, korkmuyor musunuz acaba siz de aynı duruma düşmekten??

Bence aramızda ticaret ahlakına dikkat etmeyen bu kadar çok adam varken bizim meslek grubu olarak işimizin bu ülkede neden saygı görmediğini sorgulamaya hiç hakkımız yok. Birbirimize saygı göstermiyoruz sonra da herkesten saygı bekliyoruz...

Lütfen siz bu ilan sahibine ölü fiyatlara iş yapmaya devam edin olur mu? Sonra da buraya başlık açarsınız mesleği bırakıyorum falan diye...

kurdela

🌱Yeni Üye🌱
atlamaya filan çalıştığım yok..sadece o arkadaşın mesajını ne yazık ki ben mesajımı yazdıktan sonra gördüm.

myunder

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Sayfama bakin. Belki ilginizi cekebilir. ************ Teknik sorun hic yok.

Ümit Kuzoluk

anlayamadığım hem ilana iş başvurunuz var hemde aynı grupta eleman arıyorum ilanınız var...

Ya anlamıyorm. Arkadaş aramızda ticari ilişki var henüz alacak verecek hesabı bitmedi diyor. Siz hala buraya atlamaya çalışıyorsunuz.
Hadi ticaret ahlakını geçtik de, korkmuyor musunuz acaba siz de aynı duruma düşmekten??

Bence aramızda ticaret ahlakına dikkat etmeyen bu kadar çok adam varken bizim meslek grubu olarak işimizin bu ülkede neden saygı görmediğini sorgulamaya hiç hakkımız yok. Birbirimize saygı göstermiyoruz sonra da herkesten saygı bekliyoruz...

Lütfen siz bu ilan sahibine ölü fiyatlara iş yapmaya devam edin olur mu? Sonra da buraya başlık açarsınız mesleği bırakıyorum falan diye...

Tarzan45 sana canı gönülden katılıyorum... Ticari ahlak ve kendini adam yerine koyma olmadıkça sonumuz aynı olacak. Murat beyle (Acar Promotion) aramızda olanları aynen aşağıya yazıyorum.. dikkate almak isteyenler okusun...

az önce msnde yazdı murat bey bana
"senle çalışamıyoruz biraz alacağım kaldı onu da helal ettim" diye ben de işlerimin bir listesini yapıp mail atmıştım "yanlarına ederlerini yazıp gönderir misiniz?" dedim. yarına göndereceğini söyledi ilanda her iş için 15 euro yazıyor bakalım hesabımız nasıl olacak ilandaki gibi her iş için 15 euro mu? yoksa aynı firmaya diğer çalışmaları 5 eurodan mı hesaplayacak ? mesela aynı firmaya toplam 12 çalışma yaptım... Bakalım cevap ne zaman gelecek? cevap geldiği gibi forum sayfalarında sizlerle paylaşacağım...

balayım da dahi tatilde olduğum bilindiği halde çalan telefonları üzerine işini yapıp yolladım ama maalesef ilan verdikten ve ben de buraya yazdıktan sonra çalışamayacağını söylemiş tek taraflı olarak da hakkını helal etmiş...

kendisine daha önceki konuşmalarda bu fiyata hiç iş yapmadığımı sadece ilk telefonda açıkça verebileceğini söylediği için yaptığımı da söyledim, ödeme isterken de çok sıkıştırmadan biraz bekleyerek ödeme istedim. çalışmaya başladığımız 1 mayıs 2009'dan bu yana yaptığım 57 parça iş için toplam 4 kez ödeme aldım birisi haziran başında 150 euro, ikincisi düğünümden bir gün önce düğün hediyesi diyerek 26 haziranda 100 euro, diğeri ağustos ayı sonunda 500 TL. bir diğeri de 16 ekim cuma günü 100 euro. (toplam 600 euro civarı)

çalışma saatlerimiz gerek zaman farkı ve gerekse murat beyin çalışma saatleri nedeniyle uyuşmadı kimi zaman o kimi zaman da ben onu makine başında online olması için bekledim. saatlerin uyuşmamasıyla TSİ 01.00-02.00 de başlayan mesailer de yaptık. ben diğer işlerim ve günlük ev yaşamım nedeniyle kimi zamanlar 5-6 güne varan sürelerde gece geç saatleri beklemedim.

BAŞVURUDA BULUNAN ARKADAŞLARIMIN BİLGİSİNE SUNUYORUM.

Bir kere daha şunu anladım ki çok ucuz fiyata ve iyi niyetle yaptıklarımın sonucu böyle olacak... İyi niyet gösterdikçe birileri sizden hep bir fazlasını isteyecek... Olan biten yukarıda yazıyor...

Son düzenleme:

özzlemm

♾️Grafik Gurusu♾️
DİZGİ+TASARIM = 15 EURO!

Eh artık...

DİZGİ-(eksi) TASARIM, KAÇA?

Bir kere, DİZGİ nedir, TASARIM nedir?

Bunların ikisi, "hangi hakla" birbirine karıştırılıp bu kadar ucuzlatılıyor?

Kim bunlar? Kim, iki ayrı insan emeğini, bir insanda birleştirip, klonlanmış, ucuz robotlar istiyor?

Bu arkadaşı, daha önce bu tür ilanlardan gözüm ısırıyor. Grafikerler.net üzerinde, şimdi, özellikle araştırmadım. Araştırıldığında, bulunacaktır.

işsizlik artık o kadar büyüdü ki, insanların para hırsı yüzündenbi kaç kuruş para alabilmek uğruna mesleğini ayaklar altına alıyorlar. bi arkadaşımız çıkıyor ve alacak verecek işi var aramızda diyor. demekki karşıdaki işveren sadık çalışma yöntemlerini bilmiyor. bir başkasıyla çalışırken onun haberi yokken başka bir çalışan arıyorsa diyecek söz bulamıyorum..

Siz başvuru yapan arkadaşlar... yazılanları görmüyormusunuz...
Aynı duruma düşmek mutlu mu edecek sizi?
Tasarım başına 15 euro ne demek??
Sizce gece gündüz çalışacagınızın karsılığı tasarım başına 15 euro mu?
Sizi istediği saatte msn başına çağırıp vaktinizi çalacak ve karsılıgı olmayan bir ücret alacaksınız. neden bunları göremeyip işinizi yaklar altına alıyorsunuz anlamak mümkün değil..

mehmethan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bu tür konularda dikkatli olmak çok önemli mesleğe yeni başlamış veya bu meslek adı altında yaşayan insanlar mevcut.İnsanların kişisel tercihleri hürdür fakat genelleme yaparak diğer arkadaşları zor durumda bırakır ve emek diye bir şey kalmaz Saygılar..

legolas02

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence bu türikyede işçi olarak çalışmak harammı yaf bende tasarımcıyım ama hiç bir zaman emeğimizin karşılığını almadığımızı düşünüyorum sizce nasıl

b_bilge

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
ozturksaliha.blogspot.com
herkes rızkını yer arkadaşlar.. küçük hesaplar yapanlar küçük hesapların kurbanı olurlar.. kime ne derseniz deyin aynı tas aynı hamam!

herkes sen ben gibi emek vermiyor ki yaptığı işe.. iki çizgi bikaç renk oldu sana tasarım..!!

neyse ucuz etin yahnisine tenezzül edenler birgün o sofradan tamamen tok kalkamayacaklarını anlayacak.. başka sofra arıcaklar elbet.. bu meslekte birgün hakettiği yere gelecek..

nihavend77

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
nihavend24 hotmail com

msn adresim ekleyin görüşelim

ziya PAYZANOĞLU

🏅Acemi Tasarımcı🏅
açtığım konulara bakarak tarzım hakkında bilgi sahibi olabilirsin isterseniz detaylı bir potfoloda gönderebilirim msnden eklerseniz görüşebiliriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...