Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

almanyada futtbol takim logosi

Rkan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
1991 yillinden beri almanyada ludwigshafen türk takimi olan TDSV takimiza yeni logo ve forma cizmemi istediler ve logoyi yaptim herkezin cok hosuna gitti ama benim pek icime isinmadi ve forma olayini nasil yapicagimida billmiyorum elestirilerinize yorumlariniza önerilerinize acik umarim yardimci olla billirsiniz
logozny.jpg

TDSV ANLAMI TÜRKISCH DEUTSCH SPOT VEREIN TÜRK ALMAN SPOT KLÜBÜ

aysakar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Türkiye ve Almanya renklerini bir arada müthiş yansıtmışsın iyi çalışmalar bunu yapan formayı gözü kapalı yapar... Kolay gelsn

The Dude

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Süper bir almanya bayrağı benzetmesi!
Tebrik ederim :)

Rkan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tesekürler arkadaslarlar yorumlariniz icin vallah cok düsünüyorum daha nasil güzelesdire billirim diye

aysakar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Fazla kasma kendini bu güzel bozma bence ... Şahsi yorum tabi

montana26

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bnecede güzel bir çalışma olmuş bu tip bir yer için.Tebrikler.

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
ilk baştaki fonta gölge uygulamazsanız. Bayragın arkasına harita çizmesseniz. ve en alttaki yazının fontunu daha sabit ve duragan bir fontla değiştirirseniz daha başarılı bir çalışma olabilir. Bunun yanı sıra dış hat çizgisi neden bu kadar sıradan ve tanıdık neden farklı bir forumda toplamadınız diye sormak istiyorum. Emeğinize sağlık

Rkan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ilk baştaki fonta gölge uygulamazsanız. Bayragın arkasına harita çizmesseniz. ve en alttaki yazının fontunu daha sabit ve duragan bir fontla değiştirirseniz daha başarılı bir çalışma olabilir. Bunun yanı sıra dış hat çizgisi neden bu kadar sıradan ve tanıdık neden farklı bir forumda toplamadınız diye sormak istiyorum. Emeğinize sağlık

tesekürlerrrrrrrrrrr :) ya sükür birisi öneri yapti dedikleruini kesinlikle bi denicem ama harita haric cünki yönetimin istedgi harita ve ön pilaninda Türk Bayragi idi

https://www.grafikerler.net/almanya-sozial-network-site-tasarimi-t53575.html
bu konudada yardimci olla billirseniz sevinirim

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
evet bencede öyle daha güzel olur. yanlis anlamadiysam amblem hosuna gitmemisdi ne gibi amblem kullansam benim bu cok hosuma gidiyor
kswiss.jpg

form demiştim evet. formu kendin oluşturmalısın bence bunlar artık çok fazla kullanılıyor ama içinden gelen buysa böyle yap ve kendi logondaki dış çerçeveyi biraz kalınlaştırmalısın