Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Anadolu yakasında ikamet eden Yardımcı Grafiker aranıyor

AliceInWonderla

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.duygutepe.com
Anadolu yakasında ikamet eden,
Yaratıcı, hızlı, üretken ve disiplinli,
Meraklı, ilgili ve araştırmacı,
Yetiştirilme istek ve azmine sahip,
Seyahat engeli olmayan
Üniversite veya yüksekokul mezunu,
PC ortamında Corel Draw, Adobe Photoshop kullanabilen
Marekon Group bünyesinde,
Organizasyon ve Reklam ajansında tüm tanıtım materyalleri tasarım ve uygulaması, iş takibi yapabilecek,
ekip arkadaşı arıyoruz.
Cv gönderimi ***********

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları veya sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

muskay1

🌱Yeni Üye🌱
merhaba ben mustafa kaya üniversite mezunu değilim ama grafik tasarım konusunda cok cabalayan ve öğrenmek icin uğrasan biriyim aradığınız bütün özelliklere sahibim profesionel olmasada amatörce iyi çalısmalarım var kısa zamanda kendimi cok iyi gelistirdim kendi imkanlarımla bukadar oluyor simdi sıra calısarak profesionelliğe gitmek amacım sizde yardımcı olursanız sizinle çalısmakdan gurur duyarım
saygılarımla
mustafa kaya