Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Angelina Jolie Yağlı Boya çalışması

emre_ozturk

🌟Usta Tasarımcı🌟
Orjinal

2s4zr.jpg

Yağlı Boya

2s503.jpg

yorumlarınızı bekliyorum.

Benzer konular

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Grafikerler.net' tesiniz bilmem farkında mısınız? :)
Bunun bir ps filtresi olduğunu anlamayacak kimse yoktur sanırım :)

AlmilaS

🏅Acemi Tasarımcı🏅
amacınızı anladım dersem yalan olur. derdinizi doğru anlatmıyorsunuz. ilk mesajınızla verdiğiniz şu: "ben bu portreyi yağlı boya ve fırça ile yaptım nasıl görünüyor?"
gördüğünüz gibi herkesin aklı aynı şekilde çalışıyor. diğer yandan photoshop efektleri kullanmışsınız, çok enteresan bir durum değil ayrıca kendi yarattığınız bir şey olmayınca düzgün bir eleştiri de alamıyorsunuz. kusura bakmayın durum budur.

zzx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
21. yy monalisa sı bu kutlarım kardeşim başarılarının devamı dilerim ;)

emre_ozturk

🌟Usta Tasarımcı🌟
ben ilk gördüğümde yazacaktım ama dedim ki "sorulanı anlamadım herhalde, siteyi daha yoğun kullanan diğer kişilerden gelen yorumları göreyim" :) meğer doğru anlamışım ama amacınızı anladım dersem yalan olur. gereksiz yer ve zaman işgali yapıyorsunuz ya da derdinizi anlatmayı bilmiyorsunuz.

yorumlarınıza gülüyorum gerçekten.. :) en azından bu tür yorumlar beklemezdim.
ressam değilim ben grafikerim photoshopla az da olsa benzetmeye çalıştım. Bu şekilde yorum almak isterdim.

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşım konuyu açtığında nerede yazıyor photoshop ile yaptığın sadece yağlı boyu demişsin önce yağlı boya nedir onu bi öğren sen, çakma Picasso seni... :D

O zaman şöyle sorayım, zeytinyağ mı çiçek yağ mı?

AlmilaS

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yazdığım ilk yazıdan sonra sizin yazılarınıza rastlayınca, yazdığımı düzelttim, hatta ma®tin istiyorsan beğenini geri alabilirsin :))
sevgili emre_ozturk yine ortada bir yanlış var. siz diyorsunuz ki benzetmeye çalıştım. resmi baştan çizmediniz ki. olan resim üzerinde efektler denediniz. belki şöyle sormalıydınız (ki tepki almayasınız) resimde efektler denedim, göze nasıl geliyor, yanlış bulduğunuz yer var mı? vs vs. iyi çalışmalar.

emre_ozturk

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaşım konuyu açtığında nerede yazıyor photoshop ile yaptığın sadece yağlı boyu demişsin önce yağlı boya nedir onu bi öğren sen, çakma Picasso seni... :D

O zaman şöyle sorayım, zeytinyağ mı çiçek yağ mı?

sahi nedir yağlı boya anlat da bilelim.. çok bilmişlik yapan köyün delisi.. :D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
sahi nedir yağlı boya anlat da bilelim.. çok bilmişlik yapan köyün delisi.. :D

Akıl sende (bize yutturmayana çalıştığın işe bakarsak)... :D

yazdığım ilk yazıdan sonra sizin yazılarınıza rastlayınca, yazdığımı düzelttim, hatta ma®tin istiyorsan beğenini geri alabilirsin :))
sevgili emre_ozturk yine ortada bir yanlış var. siz diyorsunuz ki benzetmeye çalıştım. resmi baştan çizmediniz ki. olan resim üzerinde efektler denediniz. belki şöyle sormalıydınız (ki tepki almayasınız) resimde efektler denedim, göze nasıl geliyor, yanlış bulduğunuz yer var mı? vs vs. iyi çalışmalar.

Bence bolcana var, verilen beğeni geri alınmaz, hala beğenimin arkasındayım. :)

emre_ozturk

🌟Usta Tasarımcı🌟

evet çok haklısınız ama nerden bilebilirdim ki bu şekilde tepki alacağımı. ama şunu anladım burda yargısız infaz edildim bunu ilk körükleyen de ilk yazan üyedir bilginize...

alicinki

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.alicinki.com
Sen, bizim hiç sevmediğimiz, "Bir tanıdığın bilgisayardan anlayan çocuğusun" şu anda. Onun için bence hiç olumlu bir eleştiri bekleme.

emre_ozturk

🌟Usta Tasarımcı🌟
Akıl sende (bize yutturmayana çalıştığın işe bakarsak)... :D

Bence bolcana var, verilen beğeni geri alınmaz, hala beğenimin arkasındayım. :)

ben öle bişe iddaa etmedim ki kendi kendinize gelin güvey oluyorsunuz. Konuyu değiştiriyorum rahat bir nefes alabilirsinizz.......................

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Tamam o zaman ben yapıcı bir yorum yapıyorum:
Çok yağlı olmuş, bi dahaki sefere az yağ kullan. :D