Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

angels cafe menü kapağı çalışmam...

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
menuufi5.jpg

Benzer konular

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
Bu renk olması şart mı ?
Bordo rengi cok uygun giderdi gibi geliyor volkancım.
eline sağlık çalışmayı sadelik yönünden beğendim.

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
öncelikle eline sağlık, affına sığınarak yorum yazmak yerine çalışmada biraz oynamak istedim... menünün altında gradient geçişli zemin sanki hiç olmasaymış daha iyi olurmuş ve menü yazısı altta kulandığın angelin üstünde olabilirdi diye düşündüm...

menuufi5aq8.jpg

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Sağ ayak ile yansıması arasındaki açıklığı kapatmalısın bence.Sağ ayak havada kalmış gibi duruyor.Emeğine sağlık

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
sanırım burada bir hata gözden kaçtı :sweating:
hatach6.jpg

rengi bana hoş gelmedi bir de
arka kapaktaki kanat çalışmaya birşey katmamış
fazlalık hatta kolay gelsin :wink:

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
Bu renk olması şart mı ?
Bordo rengi cok uygun giderdi gibi geliyor volkancım.
eline sağlık çalışmayı sadelik yönünden beğendim.

selimcim olmaz be :D bence bu renk daha iyi :D teşekkür ederim kıymetli yorumun için..

öncelikle eline sağlık, affına sığınarak yorum yazmak yerine çalışmada biraz oynamak istedim... menünün altında gradient geçişli zemin sanki hiç olmasaymış daha iyi olurmuş ve menü yazısı altta kulandığın angelin üstünde olabilirdi diye düşündüm...

menuufi5aq8.jpg

est. cengizim ne demek valla daha iyi olmuş sanki ama senin karakteri tutmadım bi tek bu şekilde sunum yaplabilir saol ;) ama şunuda atlamadan geçemeyeceğim çalışma üzerinde oynandığını görünce sandalyeden yaklaşık on cm sıçradım senin avatrarını göremediğim için :D sonra adını okuduğumda güldüm kendi halime:D:D:D

Sağ ayak ile yansıması arasındaki açıklığı kapatmalısın bence.Sağ ayak havada kalmış gibi duruyor.Emeğine sağlık

teşekkür ederim ;)

sanırım burada bir hata gözden kaçtı :sweating:
hatach6.jpg

rengi bana hoş gelmedi bir de
arka kapaktaki kanat çalışmaya birşey katmamış
fazlalık hatta kolay gelsin :wink:
valla ne yalan söyleyeyim yükledikten sonra bende farkettim inş. kimse görmez dedim :D ama ne yazıkki senden kaçmadı iyi gözlemcisin tebrik ederim bence kanat orada iyi oldu öteki türlü çok boş oldu ve üst bölüm çok havada kaldı teşekkürler;)

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
hehe :) avatarımı yerine koyayım ozaman ben... :) font değişebilirde tabii ben örn. olarak sunmak istedim... tekrar eline sağlık ama bende şunu sölemeden geçemeyeceğim arkada resim olmasamıymış :) sen bilirsin yinede kolay gelsin... :)

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
hehe :) avatarımı yerine koyayım ozaman ben... :) font değişebilirde tabii ben örn. olarak sunmak istedim... tekrar eline sağlık ama bende şunu sölemeden geçemeyeceğim arkada resim olmasamıymış :) sen bilirsin yinede kolay gelsin... :)

heh şöyle yüzünü görelim yav :) resim de olmazsa çok boş kalıyor ve değişik bişeyler olsun diye kullandım zaten bu çalışmayı yardıma maçlı hazırladım alternatif olarak bakalım henüz sunulmadı müşteriye onlar görünce ne diyecekler;)

Mehmet Utku DİLER

🌟Usta Tasarımcı🌟
Şarap mor olmaz gerisi zaten senin ellerinde:) Güzel çalışma ama renk gercekten bozmus, olmasada şarabın rengini kacırmasan iyi ederdin. emegine saglık yavru :)

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
Şarap mor olmaz gerisi zaten senin ellerinde:) Güzel çalışma ama renk gercekten bozmus, olmasada şarabın rengini kacırmasan iyi ederdin. emegine saglık yavru :)

önemli olanda farklı olmak değilmi ? mor şarap olurmu olmazmı kaygısında değilim ki tek renk bi konsept oluşturmak istedin ve mor seçimimi yaptım ayrıca ufak bi alkolizm ayrıntısı eskilerden kalma :D meyveli şaraplarda mevcut Utku'cum :D

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Kartal, mekan resmi olarak konak kullanmışsın ama resim balçova semaları olsa daha iyi..Renk güzel ilgi çekici, beyaz zemin de patlamış..İçlerini de yapıyormusun yoksa bu sadece dışıylamı kalıcak?

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
Kartal, mekan resmi olarak konak kullanmışsın ama resim balçova semaları olsa daha iyi..Renk güzel ilgi çekici, beyaz zemin de patlamış..İçlerini de yapıyormusun yoksa bu sadece dışıylamı kalıcak?

valla okadar izmir arşivim yok ben zaten yardıma amaçlı yaptım istenildiği takdirde değiştirilir heralde görsel :) valla eğer onay görürse içler yapılır diye tahmin ediyorum henüz beklemede ama sunumda basit bir iç çalışmasıda olucak sanırım... teşekkür ederim dostum ;)