Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Antalya'dan Selamlar..

kerimdj

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.turuncumreklam.com
Evet arkadaşlar,siteyi tesadüfende olsa buldum ama bu vakte kadar da bulmadıgıma üzgünüm ..
kendimden biraz bahsedecek olursam Radyo Dj liği yapıyorum yine aynı zamanda
2 sayı çıkarıp 3 sayıda ceza aldıgım bir gazetem var ama inşallah az kaldı yoluma devam edeceğim..
yine bir dergi çalışmam var burada sizlerinde desteğini alacağımdan şüphem yok..teknik ekipe gelirsek bir tek ben varım sadece baskı ve renk ayrımı hariç,dizgi,dağıtım,reklam vs vs.. yani artık tek değilim diyebilirmiyim....?

Benzer konular

N/A4

🏆Pro Tasarımcı🏆
diyebilirsin bende antalyayi terk edeli 1 yil oldu radyo dj ligi ve tasarim yaptim.Sonra tasarimda karar kildim.Hangi radyo ve hangi gazete kardes.Ayrica Babamlarda dergi cikariyolardi

MONASTERY

👑Efsanevi Grafiker👑
İyi vakit geçirmeniz dilekleriyle, hoşgeldiniz

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Forum kurallarina uyarsiniz da buradanda ceza almazsiniz umarim :D

kerimdj

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.turuncumreklam.com
@hepyek
yok forum kurallarına uyarım tabiki çünkü bir kaç forumda da moderatölük yapıyorum :)

@teleset
teşekkür ederim..

@st_anger_07
Ben kumlucadayım bizim fm.. gazetemin ismide yorum du.. daha dergiye başlamadım ama inşallah çok kısa bir süre iiçinde başlayacağım.. bu dergi konusunda senin başını agrıtabilirim:)

seyyidemin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bende antalya merkezdeyim.
tanıştığımıza memnun oldum gardaş. hoş geldin sınırsız güven ve çalışanların arasına.

CrazyBoy07

🌱Yeni Üye🌱
hoş geldin hemşerim bende antalya merkezdeyim. dergi katagorisinde aynı fikirde olursak beraber bişeyler yapabiliriz :)

iyi forumlar.

N/A4

🏆Pro Tasarımcı🏆
sorun diil kardes.Istedigin zaman istedigin konuda soru sorabilirsin.Farkli program hakkinda sorsan bile cozecek birini beraber buluruz kolay gelsin