Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Arapca yazabilecek birileri var mi?

mtk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.mtkwerbung.de
Merhaba Sevgili Arkadaslar,

Bilmiyorum konuyu dogru yere mi aciyorum ama benim arapca yazilara ihtiyacim var. Aranizda arapca yazi yazabilen yada arapca harflerini klavyesinde kullanabilen arkadaslar var mi? Cünkü bir müsterim Falafelci Restauranti (Orjinal Arap yemekleri Restauanti) acacak. Onun icinde arapca yazilar gerekiyor. Bu konuda bana yardimci olabilecek arkadaslar iletisime gecerlerse sevinirim.
Yazilacak yazilar daha sonra müsteri tarafindan belirlenecek.

Saygilar

Benzer konular

larana

🏆Pro Tasarımcı🏆
:D yahu kusura bakmayın ama birşey sormak istiyorum, yurtdışında yaşıyorsunuz ve oralarda arap, ya da arapça bilen birini bulamadınız mı?

küheylan

🌟Usta Tasarımcı🌟
benim tanıdıklarım var iranlı :) istersen metin yolla ben yazdırayım yada ne istiyoran halledeli

larana

🏆Pro Tasarımcı🏆
bulsam buraya bu konuyu acmazdim sevgili arkadasim....

Farkettim sevgili kardeşim. Farkettim ve garipsediğim için şakayla karışık sorayım dedim. Googledan da araştırabilirsin arapça font. Burada bilen olduğunu sanmıyorum.

koaly gelsin.

mtk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.mtkwerbung.de
Farkettim sevgili kardeşim. Farkettim ve garipsediğim için şakayla karışık sorayım dedim. Googledan da araştırabilirsin arapça font. Burada bilen olduğunu sanmıyorum.

koaly gelsin.

iste görüyorsun yurt disindayiz ama nelerle ugrasiyoruz. Bende sakayi anlayabiliyorum ama müsteri uyuz olunca ne yapalim care ariyoruz. Arapca fontlarim var onlari yükledim pc ye Corel ile basladim calismalara ama emin olamadigim icin buraya yaziyorum. Istanbulda olmak vardi simdi....

larana

🏆Pro Tasarımcı🏆
iste görüyorsun yurt disindayiz ama nelerle ugrasiyoruz. Bende sakayi anlayabiliyorum ama müsteri uyuz olunca ne yapalim care ariyoruz. Arapca fontlarim var onlari yükledim pc ye Corel ile basladim calismalara ama emin olamadigim icin buraya yaziyorum. Istanbulda olmak vardi simdi....

Aslında evet. Arapça fontlada bitmiyor iş. Arapça bilen birini bulmak zorundasın. Müşterine danışabilir misin? belki tanıdığı vardır?:)

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Elbette var...

Crazyglad arkadaşımız; arapça biliyor...
Şuan aktif değil lakin; özel mesaj atın isterseniz; açınca görecektir...

Ayrıca konunuz yanlış yerde; bu bir iş olduğu için iş veren kısmına açmanız gerekirdi...
Saygılar

mtk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.mtkwerbung.de
Aslında evet. Arapça fontlada bitmiyor iş. Arapça bilen birini bulmak zorundasın. Müşterine danışabilir misin? belki tanıdığı vardır?:)

:smile:
Müsterimin kendisi Arap asilli biri. Isler bitince ona gösterilecek elbet yanlislar düzeltilecek ama bu sorunu kendim cözmem gerektigi icin caba sarf ediyorum. Müsteri ile pc nin basinda saatlerce oturup is yapmaya bayilmiyorum. En sevmedigim seydir Müsterimin pc ye bakipta sunu söyle bunu böyle yap demesi. Sizde grafikersiniz eminim müsteri ile bereber pc basinda is yapmaya bayilmiyorsunuzdur?

mesajali

👑Efsanevi Grafiker👑
değerli arkadaşım ben hat sanatıyla uğraştığıdan ve Kuran okuduğum için biraz biliyorum
yazının aslı olursa fontlarla yazabiliyorum arapçam ileriderecede değil ama işimi yapıyorum saygılar