Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Arı Üyelik Hakkında..( Arı Üyelik Sohbet )

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
Merhaba sevgili adminlerim, moderatörlerim, sorumlularım, arı üyelerim, arı üye adaylarım :) forumda arı gibi çalışanları ödüllendirmek için kurmuş olduğunuz arı üyelik sistemi gerçekten telvik edici bir çalışma bundan dolayı sizi hem kutlar hem teşekkür ederim.. Ancak arı üyelik avantajları sanki biraz az gibi :( :angel:
hani şu online mesajlaşma satırımız vardı sayfanın en altında yaklaşık bir hafta on gündür yok o maalesef nereye gitmiş bilmiyorum :( söyleyeceğim başka aslında...
Aslında bir rica... Diğer arıların da bana katılacagına ınanıyorum...
Ricam şu ki; özel üyelere özel "özel üyelik sohbet" konusu bulunmakta.. Genel üyelerimizinde "Bla Bla Bla" sı var... Biz de arılar olarak "arı üyelik sohbet" bölümümüz olsun desek bize kulak verir misiniz acaba?? Arıların bana destek çıkmasını adminlerimin de kulak vermesini rica ediyorum... İyi forumlar

Benzer konular

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Merhaba shedesign,

Grafichat uygulaması şu anda beta sürümünde olup testleri geçtikten sonra tekrar siteye eklenecektir.

Bu uygulama sadece arı üyelerden alınmış bir özellik değildir. Çok yakında grafichat uygulamasını Özel üyeler ve Arı üyeler de tekrar kullanabilecek.

Saygılarımla.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Arı üyelerimize özel olarak "Arı Kovanı" isimli bölüm oluşturulması için arı üyelerimzin belirli bir sayıya ulaşmasını beklemekteyiz. Bahsettiğimiz bölümün açılabilmesi için sizler de takdir edersiniz ki arı nüfusunun artması açılacak olan bölümün canlılığı açısından önemli bir konudur.

Görüş ve önerilerinizi bildirdiğiniz için teşekkür eder iyi forumlar dilerim.

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
Haydı Arılar Kovana :) Çok çalışıp çok emek harcayan forum üyelerimiz arı üyelik başvurularını yapsınlar kovandaki arılarımız çoğalsın birlikte vızıldayalım :) Volkan Tekin öyle diyo :D

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Haydı Arılar Kovana :) Çok çalışıp çok emek harcayan forum üyelerimiz arı üyelik başvurularını yapsınlar kovandaki arılarımız çoğalsın birlikte vızıldayalım :) Volkan Tekin öyle diyo :D

:giggle:
Zaman bulur bulmaz hemen başlıyorum bal yapmaya :D
Hele bir şu ÖSS geçsin bakalım :giggle:
bende arı kovanını dört gözlebekliyorum :)
Teşekkürler herkese

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
:giggle:
Zaman bulur bulmaz hemen başlıyorum bal yapmaya :D
Hele bir şu ÖSS geçsin bakalım :giggle:
bende arı kovanını dört gözlebekliyorum :)
Teşekkürler herkese

oooo öss ye daha çok var :) dilerim güzel yerleri kazanırsın... ama bal yapmayı da ihmal etme :) arılarımız çoğalıyor sende ön koltuklardan yerini kap :rofl:

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
oooo öss ye daha çok var :) dilerim güzel yerleri kazanırsın... ama bal yapmayı da ihmal etme :) arılarımız çoğalıyor sende ön koltuklardan yerini kap :rofl:

:giggle: Evet açık öğretimin en iyisini kazanıcam :D
Halledicem halledicem :giggle:
Bol bol bal üreticem :giggle:
Teşekkürler