Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Arkadaşlar after da çok yeniyim acil yardım edebilirmisiniz ?

1a_iç

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Hazır projeler üzerinden bir çalışma yapmaya çalışıyorum fakat bazı image dosyaları nasıl desem trt nin 12 den sonra koydugu yayın kesildi gibi bir fotoğraf gibi bir şey geliyor bunu nasıl düzeltebilirim yükledigim image dosyasına benziyor arkadaşlar en yakın zamanda da direk ekran görüntüsü yükleyeegim şimdiden teşekkürler...

trteskiyayin.jpg

1a_iç

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
45 Kişi bakıp bir kişi bile yardımcı olmamış teşekkürler arkadaşlar....

budabua

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadas calismadaki imajlara giden linkler kirilmis. proje panelindeki dosyalara tiklayip linki yenilemen gerekiyor

1a_iç

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
@ budabua teşekkürler yardımın için fakat dosyarın üzerine geldikten sonra linki tam olarak nasıl yenileyecegim ? ( cidden program konusunda çok cahilim :D )

1a_iç

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Dostum kurcaladım ve buldum çok teşekkürler ilğin için :)

1a_iç

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaşlar şimdide aynı sorunu after içerisinde ki videolarda yaşamaya başladım aynı işlemi yaptıgım taktirde video formatını soruyor hepsini denedim ama bir türlü olmadı :S

shangai

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hıc alakası yok onunla uyan bır formatta koyarsan hıc bır sorun cıkarmaz

21li

🌱Yeni Üye🌱
dostum after effects kullanıyorsun pc de mutlaka quick time yüklü olmalı zaten yaşadığın ilk sorunun cevabını arkadaş vermiş resmin konumu farklı oldugu icin o resim cıkar karşına.

emirkhan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.adobe.com
arkadaşım sormak öğrenmek iyidir kesinlikle suclamıyorum hatta kutluyorum ama şöyle bir sey var bahsettiğin şeyler gercekten senin cok daha yeni olduğunu gösteriyor, bir de AE tam bir sabır işidir bunuda denkleme eklersek lütfen "kimse yardımcı olmamış" diye suçlama bizleri. Çünkü öncelikle AE nin basic tutorial larina internetten ( AE ki bu konuda en bol arşive sahiptir ) ya da programın help menusunden incelemen lazım. Giriş seviyesini en azından öğrenmen lazim. Sonrasında bazı şeyleri sormalısın bence.
Yani önce biraz emek biraz idman sonrasında sormalısın. Belki şimdi kızıyorsun yazdıklarıma ama AE de ilerlediginde geri dönüp bu konuya baktığında sorduğun soruları okuduğunda "adam haklıymış be abi" diyeceksin. : )))))

1a_iç

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Haklısın işte basında belirttim bir çok ders proje indirip onların camera yada pulgnlerin nasıl kullandıklarını incelıyorum ama benım bu deneyimsizligimin konuya bakıpta cevap verrilmemesi anlamına geldigini düşünmüyoruım dostum...keza sorunu çözdüm yardımı geçen herkese teşekkürler