Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

arkadaslar önerilerinizi bekliyorum

yalancocuk

🌱Yeni Üye🌱
arkadaslar biliyorum iyi olmadı ama önerilerinizi bekliyorum kendimi geliştirmek için

81490148ht2.jpg

Son düzenleme:

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
sponsor firmalarınız deforme olmuş onları orjinalden kopmadan büyültüp küçültmelisiniz.
Yazılarınızıda sayfaya tam ortalayıp saati plazanın üzerinden kurtamalısınız.

nuryafik

🌱Yeni Üye🌱
ya su resim koymayı biri bana ögretse cok menun olrum yaa;bende fikirlerinizi almak istiyorum

altankzn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sponsorları image olarak kullanmısın sanırım bence vektörel kullanman daha iyi olur ikinci olarak turkcell logosunda opacity i düsütmüsün bence %100 de kullanman daha iyi olur ayrıca sponsorları bi serit üzerinde göstermeyi deneyebilirsin cünkü sony varla yok arası gibi bide bence zafer plazanın resmi yukardaki düsünceni bozmus daha farklı sekillerde denersen daha hos tasarımlar ortaya cıkabilir

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
sponsor firmalarınız deforme olmuş onları orjinalden kopmadan büyültüp küçültmelisiniz.
Yazılarınızıda sayfaya tam ortalayıp saati plazanın üzerinden kurtamalısınız.

cok iyi bir yorum bence kesinlikle haklı ve bende katılıyorum sponsor firmalar sünme var bunu hiçbir sponsor firma kabul etmez bir objenin resmin veya herhangi bir vektorun boyunu kucultup buyuttugunde shift tuşundan yardım almayı unutma

designeer_hsn

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.designerhsn.com
alttaki sponsor logoların hepsi deforme olmuş üstten aşağıya basmışsın bence alt tarafa bir şerit çekerek logoları biraz daha ortaya çıkar bushido nun renginide bence %100 black yap çok sönük kalmış