Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Arkadaşlar Önerilerinizi Bekliyorum...

emrahdemirci

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Dergi çalışması için Logo Örneğim.
Arkadaşlar Önerilerinizi Bekliyorum...
logo-01-01.jpg

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
bi dergi logosu için geçiş gereksiz olmuş.bu derginin içeriği ne kalbide ona göre life ın noktasında kullan.marmara fontunun sade life hareketli olması bana genç kız dergilerinin logosu gibi geldi örneğih salsa,heygırl vs.

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑
turuncu rengini herzaman sevmişimdir.Ayrı bir canlılığı olan bir renk çünkü

iksir

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Logonun rengini beğenmek için derginin içeriğini bilmek gerektiğini düşünüyorum. İçeriği hakkında bilgi verirsen logo hakkında yorum yapabilirim.

iksir

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
"Marmara life" tan kasıt genel sosyal hayat mı, bayanlara özel dergi mi, çocuklara özel dergi mi..? Bunu soruyorum açıkçası :)

beyhanok

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Marmara yazısının üzerindeki beyazlığı kaldırıp tekrar ekleyip bir görsek eminim güzel ve etkili duracaktır. Ikinciside kırmızı her zaman ilgi çeker. Kırmızı iyi...

grafikermehmet

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kalp bi farklı renk yapabilirsin belki denemek lazım genel olarak iyi görünüyor

Grafink

Clone Trooper
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.grafink.org
e-dergi olacaksa belki ama ofsette bunu basacaksan prova almadan baskıya girme derim ;)

kumral ada

🌱Yeni Üye🌱
Bence de mavi olan logo oturmuş yalnız life yazısının konturunu kırmızıya alırsan daha güzel ve dikkat çekici olacak gibi duruyor.

sercan001

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
derginin içeriğini bilmek gerekli yorum yapabilmemiz için bence. ona göre yorum yapabiliriz. renk konusuna gelirsek. bence renklerin insanlar üzerinde bıraktığı hissi bilmen gerekli. https://www.grafikerler.net/renklerin-dili-t15161.html bu yazıyı okuduktan sonra doğru seçimi yapıcağına eminim
ayrıca bir dahakine konu açarken arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum, nasıl olmuş vs. gibi konu başlığı altında açma konularını. yanlış bilmiyorsam bu şekil konu başlıkları forumda yasak.
kolay gelsin...