Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Arkadaşlar piyasada bir firma dolandırıcılık yapıyor

ugurergun

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ismini burada vermeyeceğim ama kim olduklarıyla ilgili ayrıntıları öğrenmek isteyenler bana mail yoluyla ulaşabilirler

egsmedya

🌱Yeni Üye🌱
dolandırıcılık yapıyorsa ver tüm alem duysun.

grafikçe_

♾️Grafik Gurusu♾️
Böylesine önemli bir konuda duyarlı olmak ön planda olmalı, ki yapmışsınız zaten.
Ama ismini açıklamasanız bile, yaptıkları dolandırıcılıkla ilgili bilgilendirme yapabilirsiniz.

ugurergun

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bu firmayı merak edenler mail yoluyla bana ulaşsınlar ve lütfen insanları uyarsınlar.. Ilginize teşekkürler..

Yaptıklarından birkaçı;
1- fiyat vermesini istediğim 10-15 çeşit çok trajlı etikete faiş fiyatlar verip, müşteriyle irtibata geçip çok çok ucuz fiyatlarla işleri kapmaya çalıştılar,
2- yaptığım araştırmalar sonucunda malzemecilerine ve elemanlarına birhayli batak yapmışlar,
3- freelance eleman ilanları verip, 1 tek işi bile bedavaya getirmeyi kar saymışlar,
4- zaten işe başlayış şekilleri de işçi olarak çalıştıkları firmanın müşterilerini çalarak olduğunu tespit ettim..
Bana zarar veren bu firma inşallah başkalarının canını yakamasın..
Maille ulaşın bana.. Size kim olduğunu yazarım..
Teşekkürler..

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Sakın yanlış anlamayın ama neden size inanalım? Ya lekeleme amaçlı yapıyorsanız? Bunu hiçbirimiz bilemeyiz. Anca iddaa ettiklerinizi görsel yada işitsel ispat etmelisiniz ki havada kalmasın! Neler görüyor, neler duyuyoruz.

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Sakın yanlış anlamayın ama neden size inanalım? Ya lekeleme amaçlı yapıyorsanız? Bunu hiçbirimiz bilemeyiz. Anca iddaa ettiklerinizi görsel yada işitsel ispat etmelisiniz ki havada kalmasın! Neler görüyor, neler duyuyoruz.

Dediklerinize aynen katılıyorum, daha birkaç gün evvel sitede yaşanan bir olay buyrun ********