Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

arkadaşlarım - kardeşlerim :)

Portoloz

🌟Usta Tasarımcı🌟
tzJ5Q.jpg

böyle bi görseli olan varmı acaba?

ugurergun

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yapmak daha kolay değilmi kardeş..?

Portoloz

🌟Usta Tasarımcı🌟
yaparımda hazırı olsa sankim daha mı eyi olur :D

Portoloz

🌟Usta Tasarımcı🌟
seni çok sevdim martin :) helede köyün delisine bayıldım :p ( fotoya )

Portoloz

🌟Usta Tasarımcı🌟
teşekkür ederim düşüncen için :) karşılıklı :wink:

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Tek tek çizersek nasıl kolay! olduğunu anlayamadım ...

Portoloz

🌟Usta Tasarımcı🌟
zorla yap yükle diyosun sayfaya he :D onuda yaparız behhh :p

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
"zorla" Estağfirullah zaten zorla güzellik olmaz sadece merakımdan sorum... (Ben de tek tek çizileceğini düşündüğüm için böyle bir zemin çizmeyi denemedim bile)

ugurergun

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bunun zemini nasıl yapılır? Çizgiler tek tek çizilir mi yoksa hazır bir komutu var mı? ...

konuşana kadar deneseydin çoktan bişeyler çıkmıştı ortaya.. zamanım olsa ben yapardım veya en azından başlardım..

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
konuşana kadar deneseydin çoktan bişeyler çıkmıştı ortaya.. zamanım olsa ben yapardım veya en azından başlardım..

Siz yaparsanız konuyu açan arkadaşa verdiğiniz "yapmak daha kolay değil mi kardeş?" cevabınız saçma olur. Siz yaparsınız paylaşırsınız konuyu açan ve ihtiyacı olan arkadaşlar indirir kullanırlar, hazır çizimden faydalanmış olurlar. Bana göre çizmek o kadar kolay olmadığı için nasıl yapıldığını sormuştum ama aldığım cevap istediğim cevap değil. "Konuşana kadar çizmeye başlasasaydım" çizgileri bitirmiş noktalara bakıp kara kara düşünüyor olurdum ...

ugurergun

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Siz yaparsanız konuyu açan arkadaşa verdiğiniz "yapmak daha kolay değil mi kardeş?" cevabınız saçma olur. Siz yaparsınız paylaşırsınız konuyu açan ve ihtiyacı olan arkadaşlar indirir kullanırlar, hazır çizimden faydalanmış olurlar. Bana göre çizmek o kadar kolay olmadığı için nasıl yapıldığını sormuştum ama aldığım cevap istediğim cevap değil. "Konuşana kadar çizmeye başlasasaydım" çizgileri bitirmiş noktalara bakıp kara kara düşünüyor olurdum ...

arkadaşım amma uzadı bu konu.. milim milim aynısı olmak zorundamı..? o çalışma zaten hazır şablon gibi bişey sanırım.. yapabildiğin kadar yap aynısı olmasın. en azından "BANA AİT" diyebilirsin.. sonra yazmış olmak için yazma.. sırf laf olsun diye yazı yazıyosun.. bak yukarda ne yazmışsın.. "Siz yaparsanız konuyu açan arkadaşa verdiğiniz 'yapmak daha kolay değil mi kardeş?' cevabınız saçma olur." bu "SAÇMA OLUR" cümlesi saçma olmuş.. çünkü sen veya ben farketmez, EĞER BULAMIYORSAN YAPMAYA ÇALIŞMALISIN.. sabaha kadar benle tartışsan boş..

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaş ters tarafından mı kalktın bugün ? Anlayamıyor musun anlamak mı istemiyorsun ? Ben sizinle tartışmıyorum sadece sorduğum soru şu: Bu çizimi yapmak için kullanabileceğimiz bir komut var mı? (Herhangi bir programda olabilir) Varsa çizmek hakikatten kolay olur yoksa çizmek oldukça vakit alacağı için vakti varsa çizebileceği kadar çizer yada başka bir görsel kullanır ...

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
Arkadaşlar artık arama yöntemlerinizi biraz geliştirin. bu vectoru bulmak en fazla 30 saniyenizi alır. Google görsel arama diye bir şey çıkardı, resmin url sini aratıyorsunuz ve web de ne kadar aynı resmin geçtiği sayfa varsa çıkıyor.

Buyur arkadaşım, güle güle kullan ;)

https://uploading.com/files/5e129945/folddigit.rar/

Portoloz

🌟Usta Tasarımcı🌟
helal sana hugareva
bu arada ugurergun herkez sizin bildiğiniz kadar bilmeyebilir bu size insanları aşağılama yada hiddetli bi şekilde çıkışma hakkını vermez arkadaş belliki bilmiyor yardım etmek istemezseniz yazmazsınız olur biter ona anlatmak isteyen mutlaka biri çıkar

Portoloz

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşlar dosyayı indirmeyin çünkü hhiç bi işinize yaramaz gelişi güzel hatlara göre çizilmiş boşuna indirmiş olursunuz

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
arkadaşlar dosyayı indirmeyin çünkü hhiç bi işinize yaramaz gelişi güzel hatlara göre çizilmiş boşuna indirmiş olursunuz

Merak edip indirdim.
Adam senin istediğinin aynısını üşenmemiş bulmuş, linkinide vermiş ve sen bunu beğenmedin öylemi?
Ya dosyayı açmayı bilmiyorsun yada bizimle dalga geçiyorsun.

Portoloz

🌟Usta Tasarımcı🌟
corelde bi açarmısın bide yakınlaştırıp bakmayıo biliosan bak bi bakalım nasıl ? ben nankörlük etmiyorum sadece arkadaşlar indirirken zaman kaybı yapmasınlar diye dedim nankörlük kanımda yok merak etme