Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Armut Beyinliler !

MehmetRecepOzdemir

🌟Usta Tasarımcı🌟
Sektörün zaten anası ağlamış, önüne gelen Grafiker, Tasarımcı, Art olmuş, önüne gelen kıreatif acans kurmuş yada Reklamcı olmuş birde üstüne ihale siteleri türedi.. Hasbinallah ! Az önce mail geldi Arrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrmut.com'dan, "Yeni bir iş fırsatın var. Hemen teklif ver." diyor kızanım, Logo tasarımı lazımmış, Bütçe 30 TL

Armut.com kaç para komisyon alıyordur acaba bu bütçeden? Ulan 30 liraya logo mu olur? Logo diildir o Logo olsa yerinde duramazsın ! Sonra bana diyorlar ki bizim gençlere eğitim versene, meslek edindirsene.. Güldürmeyin beni.. Sövdürmeyin beni ! Yokmudur bu tür "Emek hırsızı, Emek taciri" sitelere karşı, Hukuki bir yaptırım?

Gerçi Türkçe dilinde Hukuki kelimesi dahi komik geliyor kulağa ama bu kadar mı çaresiziz arkadaş? Bundan 10 yıl sonra bu meslek yok olup gidecek ve geriye hiçbir şey kalmayacak !

YETER ULAN YETERRR ! :mad:

Benzer konular

Maharaja

🌱Yeni Üye🌱
Gerçekten çok güzel yazmışsın, şu günlerde kırtasiyenin camında "Web sitesi tasarımı yapılır" ibaresi gördükten sonra kendime acıdım.

sedat_gul

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.sedatgul.com
arkadaşlar telaş yapmayın...herkes her şeyi bildiğini sanıyor sadece olay bu.....
armut.com a gelince onlar müşterilere iyi davranıp emekçileri sömürüyorlar
kimse bu tarz sitelere pirim vermesin...

hepsi bu, meslektaşlarıma kolay gelsin diyorum.

MehmetRecepOzdemir

🌟Usta Tasarımcı🌟
Gerçekten çok güzel yazmışsın, şu günlerde kırtasiyenin camında "Web sitesi tasarımı yapılır" ibaresi gördükten sonra kendime acıdım.

Bide onlar var dimi.. Yemin ediyorum bi Pastanenin camında "Bıroşür" tasarımı yapılır diye ilan görmüştüm bende...

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Armutçulara prim veren kendine ve mesleğine saygısı olmayan kitleye sanırım bu serzeniş..
Duyan var mıdır bilmem..
Kulaklarının köküne okkalı bir tokat şart tabi..

Yasal yaptırımlar olmadan bu böyle gider.
Kabaca ifade etmek gerekirse kimse aptal olmasın..
Emeğinizi ve kendinizi kimseye harcatmayın.. Diyeceğim de, anlayacaklar mı işte..

MehmetRecepOzdemir

🌟Usta Tasarımcı🌟
Armutçulara prim veren kendine ve mesleğine saygısı olmayan kitleye sanırım bu serzeniş..
Duyan var mıdır bilmem..
Kulaklarının köküne okkalı bir tokat şart tabi..

Yasal yaptırımlar olmadan bu böyle gider.
Kabaca ifade etmek gerekirse kimse aptal olmasın..
Emeğinizi ve kendinizi kimseye harcatmayın.. Diyeceğim de, anlayacaklar mı işte..

Serzenişin hedefi doğru kitle. Günü kurtarma derdinde olan kimsenin diğer insanların emeğinde, rızkında hassas olabileceklerini sanmıyorum...