Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Arsemya Flash site (yardim)

tirEdsOuL

♾️Grafik Gurusu♾️
bi tanidiğima basit bi site yapiyorum flash'da, flash bilgim de yok denilecek kadar az.. herşey tamam ama tek bi yer de takıldım.. hizmetlerimin butonunu açilir yaptim ama alt linklerini diğer scene'lere yönlendiremiyorum.. hakkımızda ve bodrum linklerinde problem yok ama dediğim gibi hizmetlerimizin butonunun alt linklerine bunu yapamadim.. acama mc içinde mc olduğu için olabilir mi? yani mouse normalde linkini vereceğim inşaat butonuna değmiyor olabilir mi? eğer öyleyse başka nasil yapabilirim ki ?

siteyi görmek için tiklayin..

orjinal dosya

Son düzenleme:

Benzer konular

tirEdsOuL

♾️Grafik Gurusu♾️
tamam hadi açilir menü'den vazgeçtim onu sayfa açilinca iki ayri scene'den yapicam.. ama bir sorun daha yakaladim.. mesela hakkimizda butonuna birkaç defa peş peşe tiklarsaniz ana sayfa tekrar açiliyor, çok tuhaf :S bunun hakkinda bir bilgisi olan olabilir mi ?

pasapasa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sen acılan menudekılerıde rollover rollout yapmssın acılan menuyu buton yap gotoandplay bi dene

tirEdsOuL

♾️Grafik Gurusu♾️
orjinal dosyayi indirip bakmadiniz sanirim.. açilir beni gotoAndPlay ile işlev görüyor..

s-m

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.donanimrehberim.net
Bence hicte fena deyil İletisim de RollOver hatası var digerlerinden farklı bi over var Biraz daha hızlandırmanı tavsiye ederim.Butun işleyişi.

zozz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tamam hadi açilir menü'den vazgeçtim onu sayfa açilinca iki ayri scene'den yapicam.. ama bir sorun daha yakaladim.. mesela hakkimizda butonuna birkaç defa peş peşe tiklarsaniz ana sayfa tekrar açiliyor, çok tuhaf :S bunun hakkinda bir bilgisi olan olabilir mi ?
incelemedim ama
gotoandplay yerine. gotoandstop kullanmalısın.
yönlendirilen icerigide bir tek frameden oluşmalı.(yeni bir mc icerisinden çalıştır)