Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ARTIK BIktım!

aNKa*

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.grafianka.com
Volkan tekin abi sen yorulmuyo musun ya:)

gerçekten forumdaki eleman ilanlarinin altındaki uyarı mesajlarını görmekten ben bıktım : ) yazan kişiye de acıyorum. aslinda işi kolay ne de olsa kimse kurallara uymuyo. hatta bi eklenti yazalim vbulletine ilan konularının altına otomatik uyari eklensin :D

bence buna bi çözüm bulunmalı ; mesela düzgün ilan yazmayanlar banlanabilirler...

bu konuyla ilgilenirseniz sevinirim.

Benzer konular

mgyknt

🏆Pro Tasarımcı🏆
en azından şu açıdan bakmakta yarar var..

görüyoruz ki eklenen ilanlar ya da yarışmalarda zaman zaman (sitenin herhangi bir alakası ya da kabahatı olmasada) "kötü niyet" barındıran kullanıcılarla karşılaşılabiliyor. gerçekten kötülüğe adanmış bir kişiyi durdumak imkansız ama en azından birilerinin takipte olduğunu görmesi iyi birşey kanımca.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşlar, bizler bu işi severek yapıyoruz. Yaptığımız her doğru davranışın mesleğimize ve bize geri dönüşünün güzel olacağını düşünüyor ve gün geçtikçe görüyoruz.

İstiyoruz ki doğruyu bilen ve olması gerekeni bilen siz değerli üyelerimizin de bizlerin yanında olarak bu mesleği ve bu mesleğe bakış açısı yanlış olan insanların da doğruyu algılaya bilmenlerine bizlerle birlikte yardımcı olmanız.

Biz bıkmayalım, siz bıkmayın ve yardımlaşarak daha güzel günleri hep birlikte görelim...

Saygılarımla...

gizli

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.nanorator.com
Arkadaşlar, bizler bu işi severek yapıyoruz. Yaptığımız her doğru davranışın mesleğimize ve bize geri dönüşünün güzel olacağını düşünüyor ve gün geçtikçe görüyoruz.

İstiyoruz ki doğruyu bilen ve olması gerekeni bilen siz değerli üyelerimizin de bizlerin yanında olarak bu mesleği ve bu mesleğe bakış açısı yanlış olan insanların da doğruyu algılaya bilmenlerine bizlerle birlikte yardımcı olmanız.

Biz bıkmayalım, siz bıkmayın ve yardımlaşarak daha güzel günleri hep birlikte görelim...

Saygılarımla...

Saygıyla selamlıyorum:) Doğru söze ne denir tabiki doğru denir.:) Sonuna kadar destekliyorum.

aNKa*

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.grafianka.com
çok doğrusun volkan abi :) her zamanki gibi.
bıkmak derken buna bir çözüm bulunmalı diye düşündüm. ilan veren arkdaşlar hiç bişeyi farknda değil. :) onn için böyle düşündüm.
yönetici tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

Grafink

Clone Trooper
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.grafink.org
admin bıkacak olsa admin olmaz dalgasına bakardı. xD