Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Artık Grafiker olmak istiyorum... / Yardım Lütfen

Yakup Savran

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba arkadaşlar ben grafik tasarım bölümünden yeni mevzun oldum kendimi geliştirebilceğim bir yerde çalışmak istiyorum artık tasarımlar yapmak istiyorum gelişmek istiyorum bu işin içine tamamen girmek istiyorum artık ben..

Photoshop , indesign , dremweawer , corel, flash , illustarator programlarını kullanabilyorum. benim kendimi geliştirip tasarımlar çıkarabilmem için napmam gerekiyo ilk önce bir yerde staj eğitimi şartmı veya bir ajansta yardımcı olarak çalışmaya başlasam kendimi geliştirebilcekmiyim tam olarak bi tasarımcı olabilcekmiyim , o ajansta kullancağım 1-2 program olur diğer programlar ne olcak ben onlarıda kullanmak istiyorum hepsini kullanmak istiyorum öğrenmek istiyorum daha iyi şekilde bu işte tamamen uzmanlaşmak istiyorum artık tam anlamıyla bir grafiker olmak istiyorum .. tam olarak bi grafiker olabilmek için napabilirm büyük şirketlerdemi çalışmam gerekiyo kaç yıl gibi bi sürede bu işte tecrübe kazanırım ? napmam gerekiyo arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum lütfen ??

Şimdiden teşekkürlerr..

paintmaker

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bence bir yerde ajansta yardımcı olarak çalış. sadece programları öğrenmekle kalma deneyim biriktirmeye çalış. bir de boş zamanlarında özgün eserler ortaya çıkar.

ugurergun

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bana sorarsan matbaacılar sitesine gidip çalışabiliyorsan, git oralarda biyerlerde yardımcı grafiker bi iş bul derim.. git bi tozunu yut oraların.. biraz piş derim.. çünkü işin tüm mantığını kapabilecepin yegane ortam matbaacılar sitesidir.. sitede sadece grafik öğrenmekle kalmazsın, baskı öncesi, sonrası, ciltleme, CTP, Renk ayrımı, lak, selefon, spiral, forma montajı v.s.. çok çok gelişirsin..

Yakup Savran

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çokk teşekkür ederim vermiş olduğunuz bilgiler için

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
diğer arkadaşların dediği gibi;
teori tamam, teknik bilgide var sanırım,
o zaman mutfağa girme zamanı,
sizin için hayırlısı ne ise onun olmasını temenni ederim.