Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

aşkımla kendime bir takvim yaptım

perikiz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar

t2xg5.jpg

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
şirin olmuş ama ben olsam zeminde kırkızı kullanırm aşkı temsilen aylardaki zeminide beyaz yapardm yani kısacası kırmızı beyaz kullanırdm ah ah bizim aşkımız yokki yapalm:(

ertiryaki

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bende kırmızı yapıp kalp şeklinde keserdim....

Everlost

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Düşünce güzel ama Ayların hepsi hem kendi içinde hem günleriyle beraber başka telden saz çalıyo .bide 2009 la Duygu + Ulaş'ın renklerini aynı yaparsan daha ii olur. Background konusunda arkadaşlara katılıyorum siyah yerine kırmızı daha iii olabilir.
Yada resminizi merkeze al aylarıda etrafınıza dağıt ( Bi fikir sadece) Kolay gelsn...

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
bence resmi dekupe edip gerçekten bir şekilde tasarımla bütünleştirsen çok daha iyi olur... fon tarih bilgilerine uymamış. diğer herşey fazla neşeli. damla + ulaş = ' i olmayan bir işlem gibi olmuş... araya küçük bir kalp daha anlamlı olacaktır. ( hem de bunu kalpleri sevmeyen biri olarak söylüyorum ) damla ve ulaş yazı karakteri düz olmalı ki 2009 la uyuşsun. siyah yerine beyz kullanıp mesafeleri de düzeltirsen güzel olur diye düşünüyorum. alt tarafın mesafesi ile üst tarafın boşluğu bariz farklı... ellerine sağlık

graphicer35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bence aşkın temsili renge falan gerek yok. Zaten orada birbirine sevgisini gösteren iki insan herşeyi anlatıyor. Fakat dekupe konusuna aynen katılıyorum.Emeğinize sağlık.

perikiz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bence resmi dekupe edip gerçekten bir şekilde tasarımla bütünleştirsen çok daha iyi olur... fon tarih bilgilerine uymamış. diğer herşey fazla neşeli. damla + ulaş = ' i olmayan bir işlem gibi olmuş... araya küçük bir kalp daha anlamlı olacaktır. ( hem de bunu kalpleri sevmeyen biri olarak söylüyorum ) damla ve ulaş yazı karakteri düz olmalı ki 2009 la uyuşsun. siyah yerine beyz kullanıp mesafeleri de düzeltirsen güzel olur diye düşünüyorum. alt tarafın mesafesi ile üst tarafın boşluğu bariz farklı... ellerine sağlık
ust tarafa spiral takılıcagı ıcın bosluk var bu sebeble arkadasım

Bence aşkın temsili renge falan gerek yok. Zaten orada birbirine sevgisini gösteren iki insan herşeyi anlatıyor. Fakat dekupe konusuna aynen katılıyorum.Emeğinize sağlık.

tesekkur ederı arkadasımm

Düşünce güzel ama Ayların hepsi hem kendi içinde hem günleriyle beraber başka telden saz çalıyo .bide 2009 la Duygu + Ulaş'ın renklerini aynı yaparsan daha ii olur. Background konusunda arkadaşlara katılıyorum siyah yerine kırmızı daha iii olabilir.
Yada resminizi merkeze al aylarıda etrafınıza dağıt ( Bi fikir sadece) Kolay gelsn...

yorummuna tesekkur ederım ama ben bunu eğlence olsun dıye yaptık ama degerlendırıcem dedıklerını

Moderatör tarafında düzenlendi:

softdesing

🌱Yeni Üye🌱
Degerlendirme yapan arkadaslarıma katılıyorum biraz aceleye geldigi belli ama gorseldeki resim ask takvimi oldugunu bagiriyor... Ama madem spirale kadar taktırıyorsun varsın gec olsun kırmızı ve kalplerle dolu olsaydı kendi fikrim tabiki... Emegine saygı..

cesurmeneli

🌟Usta Tasarımcı🌟
arka plan değişirse daha iyi olur. açık rente çizgiler kullanabilirsin.
sade ve zarif olmuş
emeğine sağlık

perikiz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
degerlendirme yapan arkadaslarıma katılıyorum biraz aceleye geldigi belli ama gorseldeki resim ask takvimi oldugunu bagiriyor... Ama madem spirale kadar taktırıyorsun varsın gec olsun kırmızı ve kalplerle dolu olsaydı kendi fikrim tabiki... Emegine saygı..

evet acele yapıldı degısıklık yapıp tekrar gonderıcem sızelere

sedat17

🏆Pro Tasarımcı🏆
bence olmamış çok çalışman gerek...

sedat17

🏆Pro Tasarımcı🏆
neden olmamıs olmayan yerlerı soylersen duzeltme yoluna giderım

miço dergisinin yılbaşı özel çoçuk takvimi gibi renk cırtlak sil kırmızıyı siyah ya da beyaz zemin kullan resimleriniz dekube et ve resimlerinize guzel bir fon kullan sonra 12 ay yapma takvimi 12 ay boyunca aynı resmi kullanmıcaksın öyle değilmi isteidğin ayı örneğin 14 şubat yap takvimini ona göre tasarla daha değişik olsun 2009 u vurgulamanın bir anlamı yok resmniize ya güzel yuksek çözünürlükte bir çerçeve koy yada feather ver photoshopta.. oke daha guzel şeyler çıkarabilirsin...

perikiz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bır oncekıne bakarsan sıyah zemın var zaten

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
bu çalışmada ben onu yapardım bunu yapardım demicem...
aşkın ve kendin için yapmışsın...
düşünmen yeter...
kalbinden geçmiş olması yeter...
simsiyah olsada güzel...
eline sağlık...
takviminde günleriniz hep bugün gibi kalsın...
zaman geçsede birgün torunlarınızı bu kareye alacak kadar çok mutlu olun...
çenem düştü perikiz...
iyi çalışmalar...