Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Autocad Dökümanları

Benzer konular

Özbek DOYGUN

♾️Grafik Gurusu♾️
bu kadar güzel linke bir teşekür edilmemesi tuhaf
ellerinize sağlık

flyyy

🌱Yeni Üye🌱
teşekkürler gerçekten güzel bir link

By_ShaDoW2

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkürler... gerçekten güzel bi link...
bu linkin neye yaradığını "kısaca" şöyle anlatayım;
Adıyaman gibi grafik tasarım adına hiç bi gelişmenin olmadığı bi memlekette kendi imkanlarımla geliştirdiğim bilgilerim dahilinde bi arkadaşıma yardımcı olmak istiyordum, arkadaşım bi işe girdi fakat autoCAT öğrenmesi gerekiyor.. az evvel aradı ve benden yardım istedi.. ben de autoCAT programını bilmiyorum. :( ama bu linkle akşama kadar çözerim olayı :) (tabi şimdilik yetecek kadar) sonra da arkadaşıma öğreteceğim... arkadaşım da bundan ekmek (para) kazanacak..... dolaylamalar daha çook fazla ama dedğim gibi bu "kısaca" olanıydı... tekrar teşekkürler kardeşim... :) iyi çalışmalar...

cemabi

🌱Yeni Üye🌱
Allah yolunu ve aklini acik etsin anlayisini artirsin demek senin gibiler hala var...

teşekkürler... gerçekten güzel bi link...
bu linkin neye yaradığını "kısaca" şöyle anlatayım;
Adıyaman gibi grafik tasarım adına hiç bi gelişmenin olmadığı bi memlekette kendi imkanlarımla geliştirdiğim bilgilerim dahilinde bi arkadaşıma yardımcı olmak istiyordum, arkadaşım bi işe girdi fakat autoCAT öğrenmesi gerekiyor.. az evvel aradı ve benden yardım istedi.. ben de autoCAT programını bilmiyorum. :( ama bu linkle akşama kadar çözerim olayı :) (tabi şimdilik yetecek kadar) sonra da arkadaşıma öğreteceğim... arkadaşım da bundan ekmek (para) kazanacak..... dolaylamalar daha çook fazla ama dedğim gibi bu "kısaca" olanıydı... tekrar teşekkürler kardeşim... :) iyi çalışmalar...

YunusUYG

🌱Yeni Üye🌱
böyle bir kaynak arıyordum.. Emeğin için Teşekürler..