Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

aydınlar fotoğrafçılık

kingdesigner

🏅Acemi Tasarımcı🏅
umarım biraz ilerleme vardır:rofl:

Son düzenleme:

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Halkalardaki Bevel efeğini kaldırıp AYDINLAR fontunu değişirseniz bence bir adım daha ileri gidersiniz....Ek olarak siyahın yanına bir renk daha ekleyin derim...Kolay gelsin...İyi bayramlar.

Barış Akgün

🌟Usta Tasarımcı🌟
logonun halka simgesi parca parca olmamıs, alltakı font fotorafcılıkla alakalı bı font degıl , aydınlar yazısıda dafont tan bır font ve sadece stoke verılmıs ve uyumsuzluk ıcınde yuzuyor daha cok calısmak gerekır...

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
arkadaşların da belirttiği gibi daha fazla uğraş gerekecek, tavsiyeler dersen, incelemek, incelemek, incelemek, en azından şimdilik sadeliğe önem vermek.. bol efekt karmaşayı getiriyor aynı zamanda, font seçimleri de daha güzel olabilir kanısındayım, renkte canlılık katacaktır.

kolay gelsin.

Özlem BAYIR

🏆Pro Tasarımcı🏆
karısık bir çalışma.net degil.ki fotografcılık için de pek uygun degil.daha net sade ve şık bir çalışma olabilir.kolay gelsin.yani fazla süslü demek istedim kısaca :)

freediz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yazı karakteri bana anaokulunu çağrıştırıyor. Birde logonuzdaki efektleri kaldırıp vektör olarak çalışırsanız daha sağlıklı olur. Emeğinize sağlık

freedesing

🏆Pro Tasarımcı🏆
karmaşa okunabilirliğin önünde aydınlar fontu ve üzerindeki efeklerle boğulmuş, tek renk yerine alternatif düşünmelisin arkadaki halkalar kullanılmayıp renk katarsan daha sade ve etkili olur kanısındayım eline sağlık:)

aysgl_678

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.aysegulavcu.com
okunurluğu çok zor. fotograf kurumuna giden yazı fontu değil ve çok fazla efekt vermişsin. bol bol araştırma yapmalısın. ne kadar araştırma yaparsan o kadar ii senin için.

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Daha sade bir logo ile amacına ulaşabilirsin. Arkadaşların yorumlarına katılıyorum ayrıca alt kısımdaki yazı fotogkafçılık olarak okunuyor.

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
renkler, fontlar, konsept üzerinde tekrar çalışmalısın. kısacası bu çalışmadan devam edeceğine yeni bir çalışma yap derim...

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
logo dikkat çekici ve akılda kalıcı olmalıdır eğer bir logo akılda kalıyorsa amacına ulaşmıştır bencede yeni bir çalışma yapmalısın gözü çok yoruyor

meytoo

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.diagrafi.com
Dostum bence bunu baştan yarat.Fotoğrafçılıkla alakası yok.Renk olarak daha taba renkler kullan derim.Acizane görüşüm. :)

Özlem BAYIR

🏆Pro Tasarımcı🏆
Sevgili meytoo;

Türkçe'de hatalar gördüğüm zaman dayanamıyorum kusura bakma ve yanlış anlamazsan düzeltmek istiyorum.."acizane" değil "naçizane" olacak..sen aciz bir insan degilsinki ;)
şurdan hatırla..Atatürk der ya hani "benim naçiz vucudum elbet bir gün..." mutevazi bir yaklaşımdan ileri gelir ;) kolay gelsin..
Sevgiler...

kingdesigner

🏅Acemi Tasarımcı🏅
AYDINLAR DİGİTAL FOTOĞRAFÇILIK ( yeni )

Diğerine göre daha iyi sanırım. Bir ilerleme varsa ne mutlu... :crying:

ByELİTE

🌟Usta Tasarımcı🌟
biraz daha üzerinde uğraşman gerek bence

meytoo

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.diagrafi.com
Sevgili meytoo;

Türkçe'de hatalar gördüğüm zaman dayanamıyorum kusura bakma ve yanlış anlamazsan düzeltmek istiyorum.."acizane" değil "naçizane" olacak..sen aciz bir insan degilsinki ;)
şurdan hatırla..Atatürk der ya hani "benim naçiz vucudum elbet bir gün..." mutevazi bir yaklaşımdan ileri gelir ;) kolay gelsin..
Sevgiler...
Sevgili orenIshi..Türkçemizdeki hataları görünce düzeltme isteyişini takdirle karşılıyorum.Keşke herkes sizin gibi düşünse. Ancak düzeltmek istediğiniz kelime, benim gerçekte anlatmak istediğim durumdu.Yani yanlış bir söylem yok.Buda anlatmak istediğimi açıklayan bir link. Lütfen yanlış anlamayın . :)
Bu arada konu tekrar açılmış oldu kusura bakmayın:D
https://www.tdk.org.tr/TR/Genel/SozBul.aspx?F6E10F8892433CFFAAF6AA849816B2EF4376734BED947CDE&KELIME=%C3%A2cizane