Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bağlantılı metinleri convertleme

secem

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşar bi dergi hazırlıyorum 40 sayfa çoğu sayfam bırbırıne bağlantılı metın kutularından oluşuor bu nedenlede convertleyemıorm. bağlantıları kesıncede yazılarım gıdıor. nasıl bi çözümü olabilir.

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaşar bi dergi hazırlıyorum 40 sayfa çoğu sayfam bırbırıne bağlantılı metın kutularından oluşuor bu nedenlede convertleyemıorm. bağlantıları kesıncede yazılarım gıdıor. nasıl bi çözümü olabilir.

Bütün sayfalar aynı belgede değil mi? Aynı belgedeyse hepsini birden problemsiz convertleyebilmelisiniz.

secem

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tabı aynı belge içinde ama metınler bağlantılı olduğunun convertleenemz dıe uyarı verıo. araştırdım butun sayfaları seçip sonra kesip tekrar yapıştırınca bağnaltılar kopuyormuş ama ozaman da kayıyor butun sayfalar...başka bi yol arıyorum....

nejat

🌱Yeni Üye🌱
.

Öncelikle merhaba

Dokümanı açıyoruz her sayfayı tektek DUBLİCATE ediyoruz ve böylece linkleri kopmuş ama yazılar kaymamış oluyor ve convertliyoruz.
Fakat bazen anlam veremediğim hatalar oluyor yazı kayması linklerin kopmaması gibi ama genelde soruun yaşamadan ben böyle hallediyorum.Denemeni tavsiye ederim.

sonucu yazarsan evinirim kolay gelsin

secem

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Evet denedım iki-üç sayfasını şu an edıtor de olduğu için hepsını yapmadım ama olduu çok teşekkürler.... dokumanı komple seçip kopyaladığımızda sayfa yerlerı aynı hızada olmadığı için kayıyor...

bahadır

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tüm yazı dosyalarını seçtikten sonra olduğu yere ctrl+shift+v ile yapışmış ve ayrılmış oluyorlar... Rahatça kırabilirsin Bu zaman dek bende sorun sıfır.

iyi çalışmalar dilerim...

chabalco

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Tamam belki bunlarla işinizi çözüyor olabilirsiniz fakat sıkıntılar oluşabilir
altta yazdığım şekilde yaparak tüm yazılarınızı link olsun olmasın hangi sayfada ne şekilde oldukları önemli değil...

Adım 1 : Ctrl + F 'e basınız
Karşınıza Find & Replace and Select penceresi çıkacak

Adım 2 : Sağda ki Select Menüsünü tıklıyoruz

Adım 3 : Attribute yazan açılır menüden Font' u seçiyoruz (ilk açıldığında orada Color Yazar) Search in yazan açılır menüden Document seçili olmalı ki bütün sayfalarda uygulansın

Adım 4 : Alt sağdaki Find düğmesini tıklıyoruz (Tüm belgedeki yazılarınızı seçmiş olacaksınız)

Adım 5 : Ctrl + Shift + P e basınız tamamı düzgün olarak Convert olacaktır.