Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bahar şenligi

aliozturk89

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar Adnan Menderes Üniversitesi Kuyucak meslek yüksekokulu bahar şenlikleri için afiş tasarlamam gerekli ama sınavlarım başladığı için yoğunum sizden ricam olucaktı örnek çalışma yapa bilicek birileri varmı acaba çok sevinirim

Benzer konular

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Konunuzu yanlış başlık içerisine açmışsınız "işveren ilanları" ya da "freelance tasarımcı arayanlar" bölümlerine açarsanız eminim size yardımcı olacak arkadaşlar mutlaka vardır, tabi ücret karşılığında çünkü buradaki üyelerin çoğu geçimini bu iş yapıyorlar.
Bir de tasarım sizden istenmiş başkasına yaptırarak ben yaptım demeniz doğru olacak mı sizce?

hunterboy

♾️Grafik Gurusu♾️
Konunuzu yanlış başlık içerisine açmışsınız "işveren ilanları" ya da "freelance tasarımcı arayanlar" bölümlerine açarsanız eminim size yardımcı olacak arkadaşlar mutlaka vardır, tabi ücret karşılığında çünkü buradaki üyelerin çoğu geçimini bu iş yapıyorlar.
Bir de tasarım sizden istenmiş başkasına yaptırarak ben yaptım demeniz doğru olacak mı sizce?

:angel::angel::angel:

aliozturk89

🌱Yeni Üye🌱
ben yaptım demicem zaten yapan kişi kendi imzasını atıyor zaten ben bir ricada bulundum okadar

aliozturk89

🌱Yeni Üye🌱
Şuan bir bütçe ayırma gibi durumum yok sonuçta bende bir ögreniyim rica üzerine yapa bilecek birisi olabilir diye düşündüm belki okul daha sonra bir bütçe ayırarak yaptırmak ister ben mezun olucam busene

hunterboy

♾️Grafik Gurusu♾️
Şuan bir bütçe ayırma gibi durumum yok sonuçta bende bir ögreniyim rica üzerine yapa bilecek birisi olabilir diye düşündüm belki okul daha sonra bir bütçe ayırarak yaptırmak ister ben mezun olucam busene

Buradaki insanların da geçim kaynağı tasarım arkadaşım. Bu şartlarda yardım edecek birinin olduğunu sanmıyorum.
Saygılar.

Ama sen yapmaya çalışırsan önerilere bulunabiliriz.

aliozturk89

🌱Yeni Üye🌱
Öyle gözüküyor bişeyler yapmaya çalışayım sınavlar olmasa teşekkürler yorumların için

mmm_m

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sınavlar bahane edilmemeli diye düşünuyorum ..