Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bahar Yayınevi İçin Yaptığım Bilgi Yolu Kapağı

muratsfx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
baharyaynevibilgiyolu.jpg

üzerinde hala çalışmaktayım.... yorumlarınızı bekliyorum tşk

Benzer konular

kasvera

🌟Usta Tasarımcı🌟
çalışma bahar yayınevi gibi kuruluş için bayağı basit gözüküyor web sitesini inceleyiniz isterseniz

muratsfx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
önerin için tşk ederim ama firmanın sitesini biliyorum... çünkü firmada grafikerlik yapıyoum 6 yıldır. bir çok kitap kapağınıda ben yaptım... ben yorum yapmanızı, beğenmediğiniz yerleri ve fikirlerinizi söylemenizi tercik ederim.. tşkler

Son düzenleme:

kasvera

🌟Usta Tasarımcı🌟
6 yıllık diyorsunuz da güzel allah devamını versin ama bi bakın allah aşkına renk uyumu var mı 3 ve ona yaklaşan kuşaklarla arka planın renk uyumu yok bu benim fikrim haaa beğenen arkadaşlar da olacaktır mutlaka burası her türlü görüşe açık sonuçta

muratsfx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yorumun için tşk ederim bu düzeltmeleri göz önünde bulunduracağım

seabis

🌟Usta Tasarımcı🌟
Yaptığınız kapağın araka tarafındaki kapaklara baktığımda şu an çalışmış olduğunuz kapakla aralarında fark yok. Zaten eğitim yayıncılığında helede 1 ile 8 nci sınıflara hitap eden test, sınav, tatil eğitim kitabı ise önemli olan (sınıf) ve matematik, türkçe gibi kelimelerin ön plana çıkmasıdır. Genelde konsept aynı. Sizde 6 yıldan beri aynı firmaya çalışıp kapak tasarlıyorsanız ve arka kapaktaki çalışmalar size aitse bu çalışmada bence başarılı. Renk uyumu konusunda yorum yazan arkadaşa da arkadaki kapaklara bakarak katılmıyorum... Saygılarımla...

larana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bencede hoş, renkli, cıvıl cıvıl..tam çocuklara göre!

Emeğe saygılar.......................................

muratsfx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ilgilenen bütün arkadaşlara tşk ederim..