Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bakliyat ve kuruyemiş (istek)

Benzer konular

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
890342_66416405.jpg

784108_98361438.jpg

670721_66259736.jpg

166629_1179.jpg

797651_73697353.jpg

891022_98011719.jpg

890342_66416405.jpg

73051_3485.jpg

215685_7905.jpg

485856_62150393.jpg

491203_97227593.jpg

563032_97406198.jpg

563033_32405794.jpg

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net

aşşk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
cenkercim kuruyemişlere parola koymussun sana zahmet bide parolaları versen

ozgurce1

🌱Yeni Üye🌱
ben indirdim ücretsiz ama pc'ye kaydetmek için şifre istiyor.verirsen şifreyi söylerim teşekkürümü :D

child_play

♾️Grafik Gurusu♾️
ben indirdim ücretsiz ama pc'ye kaydetmek için şifre istiyor.verirsen şifreyi söylerim teşekkürümü :D

Böyle bir mantığı çözemiyorum! Çözmemde yardımcı olur musun "ozgurce"!

Şöyle ki:
1- Madem ki teşekkür edeceksin; neden bunu en başta yapmıyorsun da sonraya bırakıyorsun? Yani; "teşekkür etme kısmını", neden "şifreyi öğrendikten sonraya" bırakmayı tercih ediyorsun? (Bkz.: Şifreyi öğrenmen durumunda "rar" dosyasının içinden ne çıkacağını biliyor musun?)
2- Paylaşımı yapan kişi, diyelim ki şifreyi de vermiş. Bu durumda teşekkür mü edecektin, yoksa "bu şifre yanlış" mı diyecektin? Veyahut başka bir espiri! mi yapacaktın?
3- Şifreyi "ben" versem sana; paylaşımı yapan kişiye mi teşekkür edecektin bana mı? (Bkz.: Paylaşımı yapan kişi forumdan uzaklaştırılmış!)

Sonuç:
Ben teşekkür istemiyorum, ne istiyorum biliyor musun?
Biraz daha dikkatli olmanı, üşengeç olmamanı, araştırmanı, gelişmeni, önce kendine, sonra çevrendekilere yardımcı olmanı ve son olarak TEŞEKKÜR ETMEYİ ÖĞRENMENİ istiyorum. (Not: Eğer ki o yazdığın tek cümlelik mesaj, bir "espiri"den ibaretse; benim bu yazdıklarımı da espiri! olarak algıla.)

Şimdi; emeği geçen herkese teşekkür et o zaman!
ÇÜNKÜ; paylaşımı yapan kişinin forumdan uzaklaştırılalı "2 yıl"ı aşkın bir süre olduğunun farkına varmamışsın; forumdan uzaklaştırılmasına rağmen "şifreyi" de yazmış olduğu mesaja ve yorumlara bakma zahmetine bile katlanmamışsın; bir de dönüp "o şekilde" bir espiri! yapmışsın.

Şifre: upload by ziyankar

Mutlu olman dileğiyle, iyi forumlar.

Graphics33

🏅Acemi Tasarımcı🏅
paylaşım içim teşekkürler emeğinize sağlık her birinizin

kurbaa

🏆Pro Tasarımcı🏆
Böyle bir mantığı çözemiyorum! Çözmemde yardımcı olur musun "ozgurce"!

Şöyle ki:
1- Madem ki teşekkür edeceksin; neden bunu en başta yapmıyorsun da sonraya bırakıyorsun? Yani; "teşekkür etme kısmını", neden "şifreyi öğrendikten sonraya" bırakmayı tercih ediyorsun? (Bkz.: Şifreyi öğrenmen durumunda "rar" dosyasının içinden ne çıkacağını biliyor musun?)
2- Paylaşımı yapan kişi, diyelim ki şifreyi de vermiş. Bu durumda teşekkür mü edecektin, yoksa "bu şifre yanlış" mı diyecektin? Veyahut başka bir espiri! mi yapacaktın?
3- Şifreyi "ben" versem sana; paylaşımı yapan kişiye mi teşekkür edecektin bana mı? (Bkz.: Paylaşımı yapan kişi forumdan uzaklaştırılmış!)

Sonuç:
Ben teşekkür istemiyorum, ne istiyorum biliyor musun?
Biraz daha dikkatli olmanı, üşengeç olmamanı, araştırmanı, gelişmeni, önce kendine, sonra çevrendekilere yardımcı olmanı ve son olarak TEŞEKKÜR ETMEYİ ÖĞRENMENİ istiyorum. (Not: Eğer ki o yazdığın tek cümlelik mesaj, bir "espiri"den ibaretse; benim bu yazdıklarımı da espiri! olarak algıla.)

Şimdi; emeği geçen herkese teşekkür et o zaman!
ÇÜNKÜ; paylaşımı yapan kişinin forumdan uzaklaştırılalı "2 yıl"ı aşkın bir süre olduğunun farkına varmamışsın; forumdan uzaklaştırılmasına rağmen "şifreyi" de yazmış olduğu mesaja ve yorumlara bakma zahmetine bile katlanmamışsın; bir de dönüp "o şekilde" bir espiri! yapmışsın.

Şifre: upload by ziyankar

Mutlu olman dileğiyle, iyi forumlar.

birde eklemeyi unutmuş arkadaşım, birşey sormadan önce konuyla ilgili yorumları okursan işin daha kolay olur sanıyorum, yorumunun üstünde zaten şifre verilmiş.

siss

🏆Pro Tasarımcı🏆
tesekkurler arkADASIM