Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bale Kursu için broşür

Alleyezonme

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Öncelikle herkesin gençlik bayramını kutlarım.

Arkadaşlar bale kursu için yaptığım bi broşür çalışması;

Eleştiri, yorum ve görüşlerinizi çekinmeden yazabilirsiniz.

İyi çalışmalar.

Benzer konular

fekkuregabe

🌱Yeni Üye🌱
Kısaca olmamış imaj kullanımı ve text sistemi 3ncü sınıf matbaa tarzı kaldı ki "Bale" duyusal olduğu kadar görsel bir sanat. ( Balet olmamdan dolayı biliyorum ) Görsaliteyi kaliteleştirecek imaj kullanın bence kaldı ki tek kırım tam resim ve light veya soft font tipleri ile fazla yazıya boğmadan meramınızı anlatın ben iş sahibi olsam kırmızı kart gösterirdim... Affına sığınarak

basilic

Memento mori !
👑Efsanevi Grafiker👑
Üzerinde çok uğraşılması gerekiyor. Daha ilgi çekici, daha cezbedici olabilirdi. İç kısımdaki resimler çok kalabalık. Sade ve anlaşılır değil. Az daha sadeleştirip, üzerinde bi kaç oynamayla güzel olacağını düşünüyorum.

Alleyezonme

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Kısaca olmamış imaj kullanımı ve text sistemi 3ncü sınıf matbaa tarzı kaldı ki "Bale" duyusal olduğu kadar görsel bir sanat. ( Balet olmamdan dolayı biliyorum ) Görsaliteyi kaliteleştirecek imaj kullanın bence kaldı ki tek kırım tam resim ve light veya soft font tipleri ile fazla yazıya boğmadan meramınızı anlatın ben iş sahibi olsam kırmızı kart gösterirdim... Affına sığınarak

Malesef çalıştığım yer 3. sınıf matbaa tarzı bi yer olduğundan bu tarz işler çıkabiliyor. Aslında çalışmanın ilk halini koyup bu aşamaya geliş hallerini yazsaydım keşke :) İş sahibi olsam kırmızı kart gösterirdim demişsiniz ya iş sahibi işi bu hale getirdi zaten :)

Yorum için teşekkürler