Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

balık restaurantı için el ilanı

gulsuna

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
elilanoy2.jpg
yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar

Benzer konular

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
elin sağlık ben beğendim yanlız ufak tefek gözüme çarpanları söylicem.hamsilos logosunu kullandığın bantta at tarafta turuncu ve beyaz çizgi var arada boşuk kalmış o beyazlığıda yukardaki çizgi gibi gehişlet.bide aşağıdaki balık tezgahından ....... yazısı kırmızı okunmuyo,sipariş hattında motoru kadır derim dah grafiksel şekilde kendin yapablirsn o bölümü onun haricinde tebrikler.

gulsuna

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
teşekkürler düzeltmeleri hemen yapıyorum

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
lola1903 arkadaşımıza katılmakla birlikte küçük bir kaç noktayı belirtmek isterim.
Arka kısımda kullandığınız görselleri tekrar gözden geçirmenizde fayda var.Restaurantın içinde hiçbir müşterinin olmadığı fotoğraflardan ziyade içerisini kalabalık şekilde yansıtmanız firmaya sıcak bir hava,çalışmanıza canlılık katacaktır.Hamsilos gibi çokta kısa olmayan bir isme çeşitli hareketler katmak adına yapılan eklemelerin logoyu daha da uzun gösterdiğini düşünüyorum.Birde arka kısımdaki açıklamaların bazıları birbiriyle aynı anlamı taşıyor ve açıklamalar inandırıcılık açısından biraz abartılı gibi duruyor.Yani tüm bu faydaları var diye hepsini yazmanıza gerek olmadığını düşünüyorum.
İyi çalışmalar.

gulsuna

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
the-one
önce yorumun için teşekkür ederim fotoğraflar da arkadaki yazıyıda müşterinin tamamen kendi istedi, arkadaşlar siz de bu sorunları yaşıyormusunuz bilmiyorum ama benim çalıştığım kişiler dediğim dedik çaldığım düdük diyiyorlar ve ben onları bir türlü ikna edemiyorum düzeltilmesi gereken konularda