Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bana fikir verirmisiniz

efsunlu_kizz

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaşlar grafik tasarım yapmak için bir labtop almak istiyorum
sormak istediğim
-labtop grafik tasarım için yeterli gelirmi yani işimi görürmü yada labtop yerine masa üstü biseymi almalıyım ama devamlı seyahat ettigim için yanımda tasıyabileceğim bisi olsun istiyorum
- bana tavsiye edebileceğiniz bir model varmı şuan kullandığım pcde çok iyi sonuçlar alamıyorum

konuyu yanlıs yere acmıs oldugumu biliyorum ama nereye acayım diye baktım en uygun burasını gördüm

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Masaüstü bilgisayar kullanmalisin grafik isinde.
Laptop'una yükleyip seyahatlerinde yaninda bulundurabilirsin dosyalarini.

Pc'nin içine birkaç parça eklettirerek daha iyi çalismasini saglayabilirsin.

andy warhol

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.sihir.us
Merhaba arkadasim,
Su anda piyasaya yeni cikan laptoplar ile grafik tasarim islerini cok iyi bir sekilde yapabilirsin.

Cift cekirdek islemcili ve yuksek grafik kartli bir laptop ile guzel isler cikarabilirsin.

Hicbir farki yok.

Biraz fiyat farki olur ama portabl oldugu icin bu paraya deger.

Daha detayli bilgi istersen yardimci olmaya hazirim.

Iyi calismalar.

N/A6

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaşım laptopta grafik tasarım yapılmaz. Hele Mac falan hiç olmaz.

can_grafik

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
laptopdan aynı verimi alamasssın en kral laptopda olsa bence sen illa çalışmarını göstermek için alacaksan düşük kaltede bi laptop al ana çalışmayı sabitte yap laptopun ömrü kullanıma göre çok kısa ve parçalaro çok pahalı

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
bende diz üstü bilgisayr kulaniyorum, aliştim içina bana rahat gelebiliyor:) çunku ona ayrı bir klavye aldım, ama onla başaka bir yerde çalışıcaksın, hiç tavsiye etmem!!! labtopun klavye her duğume bir birene çok yakında olduğu için parmakları kürdfn inceliklerle olması lazim:)))) gidecen yerde pc varsa ozaman en basıtı 160 taşınabilen HDD al! kolay galsin!

graffix

🌟Usta Tasarımcı🌟
Laptop kesinlikle önermem yaptığın işi müşteriye sunmak için laptop kullan ama tasarım için önermiyorum en iyisi masaüstü

Nüket HOTALI

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.hotali.com.tr
ibook 12 inc kullaniyorum...Günlük yaşantımda, tasarımlarımı imacte yapiyorum. imaclerinde renk durumu monitorler kadar iyi degil. Yılların getirdigi alişkanlık ve baskı bilgim oldugu için, gördümü degil bildigimi uyguluyorum. Bu yüzdendede ibooktada çok rahatlıkla tasarım yapabiliyorum. Şehir dışına çıktıgım zaman benim için büyük kolaylık oluyor her ortamada çalişabiliyorum. Siz kendi düzeyinizi belirliyerek böylesi bir duruma karar vermelisiniz...Çünkü ekran renklerine güvenerek tasarım yaparsanız baskıda sorunlar yaşabilirsiniz...

12inc bir dizüstü MACINTOSH tavsiye ederim... minik olmasını ben çok seviyorum her çantaya giriyor ve hafif oluyor...

Son düzenleme:

broken_wings

🏆Pro Tasarımcı🏆
Valla ben ikisinide kullanıyorum
Evde 1250 dolara kurduğum nir sistemim var yanımda işlerimi göstermek ve heryerde çalışmaya uygun laptobun oda 2750'e geldi daha bu hafta aldım kendilerini.Bu rakamları söledim çünkü ne alırsan al kalitelisi ve pahalısı olacak..Gücün neye yetiyosa en üst seviye al.

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
ibook 12 inc kullaniyorum...Günlük yaşantımda, tasarımlarımı imacte yapiyorum. imaclerinde renk durumu monitorler kadar iyi degil. Yılların getirdigi alişkanlık ve baskı bilgim oldugu için, gördümü degil bildigimi uyguluyorum. Bu yüzdendede ibooktada çok rahatlıkla tasarım yapabiliyorum. Şehir dışına çıktıgım zaman benim için büyük kolaylık oluyor her ortamada çalişabiliyorum. Siz kendi düzeyinizi belirliyerek böylesi bir duruma karar vermelisiniz...Çünkü ekran renklerine güvenerek tasarım yaparsanız baskıda sorunlar yaşabilirsiniz...

12inc bir dizüstü MACINTOSH tavsiye ederim... minik olmasını ben çok seviyorum her çantaya giriyor ve hafif oluyor...

evet - evet:) ve imac için bir sponsor bulsak:)) daha iyi olur:pPP işte para berlektirmeye başladık bile:) her gün 1 - 5 ytl kumbarama atiyorum:))

berguvan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bence Apple MacBook Prolardan bi tane almalısın 17" uzun bir süre başka bişeye ihtiyacın kalmaz sanıyorum biraz masraflıdır ama grafiği de rahat yaparsın :)

efsunlu_kizz

🏆Pro Tasarımcı🏆
tsk arkadaslar hic bir fikrim yokken simdi bir fikir sahibi oldum

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Koyu bir PC savunucusuyum. Daha iyi olduğunu idda etmiyorum. Mac te PC de aslında aynı. Şimdi mac ciler kızmasın diyede lafı çevireyim. Tamam tamam mac birazcık daha iyi PC den. Ama o "birazcık" için bir sürü para neden ödeyesin?:D