Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bandırma Vapuru İçin

karof

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.karof.com
Arkadaşlar Bandırma vapuru içersinde rehberlik yatığım günlerde (2006) reklamsal olarak ve görsel olarak bişeyler hazırlamak istedim kendi kendime çalışmalara oturdum aldım amatör fotoğraf makinamı bulduğum yerden resim çektim. Afiş te bir fikir oluşturmaya çalıştım 19 mayıs 1919 sabahının anlatmaya bandırma vapuru ile milli mücadelenin doğuşu gibi ince fikirler oluşabilir diye böyle bir amatör çalışma yaptım. Sitesinide ona göre yaptım www.bandirma.org den bakabilirsiniz.

Her zaman dediğim gibi; En iyisi Olduğumuzu İddia Edemeyiz Ama İyisi İçin Çalışıyoruz :)

Saygılarımla...

009.jpg

Benzer konular

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Bandirma vapuru yazisi nerdeyse afisten kaçip gidecek gibi duruyor, biraz daha asagi almalisin. :)

Gemi ve at çalismasi güzel olmus.

Fakat alttaki çalismayla ayri sayfalar gibi durmus çünkü morumsu eflatun renk adeta afisi ikiye bölmüs.
O rengi alt taraftaki denize dogru eritebilir veya başka bir renk kullanabilirsin.

Türkiye ve Belediye logolarinin yerleri uyumsuz.

Bir uyumsuzluk var. :(

karof

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.karof.com
eleştiriler yapısal oldukça gelişme kaçınılmadır teşekkür ediyorum :)

GRAFIKING

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Selamlar..
Tıpografık Sorunlar Var.. Mesela Boyle Cıddı Bır Konuda Yazı Karakterı Secımın Kotu. Daha Sade Mesela En Basıt Helvetıca Vb Karakterler Kullanmanı Onerırım. Onun Dısında Mor Renge De Takıldım Ben.. Bır De O 'sızın ıcın' Yazısı.... Tekrar Gozden Gecırmelısın..

ıyı Calısmalar

bykoko

🌱Yeni Üye🌱
güzel ancak hepyek e katılıyorum bende mor çizgi ikiye ayırmış gibi olmuş.. Başarılarının devamını dilerim.