Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Banner Tasarım Şikayeti

Golge-2

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba. Öncelikle konunun yanlış yerde olduğu muhtemel. Fakat hangi bölüme yazayım diye bulamadım.

Ben bir siteye logo ve banner tasarımı yaptım. Şuan kullanılıyor. Fakat ben şuan o tasarımları kullanmalarını istemiyorum. Ama sitelerinden kaldırmıyorlar. Bu tasarımlar bana aitken ordan kaldırabilme olasılığı varmı. Yani şikayet edebilmemiz ve kaldırtabilmemiz mümkünmü :sadsmile:

Erkan ERGEN

🏆Pro Tasarımcı🏆
çalındı mı siz mi verdiniz de şimdi kaldırmak istiyorsunuz.?

Golge-2

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Telif Hakkı yok. Çalınmadı. Zamanında yapmıştım ama şimdi kaldırılmasını istiyorum.

gizli

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.nanorator.com
Telif Hakkı yok. Çalınmadı. Zamanında yapmıştım ama şimdi kaldırılmasını istiyorum.

Telif hakkı olmayan ve sizin yaptığınıza dair kağıt üzerinde noter tarafından tescilli olmayan Logotype, Amblem veya bir tasarımda hiç bir hak iddia edemessiniz. Bu T.C. kanunlarınca kesin karardır.

Furkan EKMEN

♾️Grafik Gurusu♾️
Telif hakkı olmayan ve sizin yaptığınıza dair kağıt üzerinde noter tarafından tescilli olmayan Logotype, Amblem veya bir tasarımda hiç bir hak iddia edemessiniz. Bu T.C. kanunlarınca kesin karardır.

bende onu diyecektim ... :wink::smile::rofl:

Golge-2

🏅Acemi Tasarımcı🏅

Noktayı koydunuz teşekkür ederim. Sağlık olsun ne diyelim.Tekrar teşekkür ederim ilginiz için