Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Banyo Tuzu İçin Logo çalışması Petit Cristal

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
Retro ve klasik bir tarzdan oluşmasına karar verdiğim. Tasarımı tamamen bana bırakılmış bir logo. İsmi de kendim buldum. Fransızcadır. Anlamı küçük kristaldir.
Beklemediğim bir şekilde logodan ve isimden çok memnun kalındı. Paylaşmak istedim. Yorum eleştiri vb. şeylere açığım.

belki rengi sorun olabilir bilemiyorum banyo ile mavi rengi çok özdeş olduğu için mavi koydum.
mzexz.jpg

Not: ekranda gördüğünüz herşey el çizimidir. Dışarıdan tek parça hazır nesne yoktur!

Soner Akay

🌟Usta Tasarımcı🌟
öncelikle emeğine sağlık

kristal çizimi ve diğer hatlarıyla hoş bi çalışma olmuş
belki kullanımda sıkıntı olabilir. sölemeden edemicem bide ilk baktıgımda lüks otel ismi gibi duruyordu :)

iyi çalışmalar

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
evet haklısınız biraz abartı olduğunun ben de farkındayım
o yüzden beklemediğim bir şekilde oldu :):)
logoyu lüx bir otele mi satsam acaba :p
yorum için teşekkürle.

Soner Akay

🌟Usta Tasarımcı🌟
evet haklısınız biraz abartı olduğunun ben de farkındayım
o yüzden beklemediğim bir şekilde oldu :):)
logoyu lüx bir otele mi satsam acaba :p
yorum için teşekkürle.

otel açasım geldi yada pazarlamasını ben yapabilirim :p neyse ben konuyu uzatmim :)

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yani şöyle bir baktığımda sadece logoya çok güzel fakat firmaya yakıştıramadım ne bileyim bi motor markası ya da araç markasına ait olsa sanki da cuk oturacak gibi, eline emeğine sağlık.

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Biraz değişse bir motor kulübüne gider bu logo, kanatlar filan. Banyo tuzu ile bağdaştırmadım o kanatları... Fazlaca detay var ve biraz daha küçüldüğünde kullanımı oldukça sıkıntılı olacaktır. Şahsımca amaca uygun olmamış. Üst kısımdaki figürlerden arınsa yada yanlardaki kalkıp üset sadeleşse sanki daha hoş olacak.
ama neticede beğenildi ise söylenecek tek şey eline sağlık :)

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
Yani şöyle bir baktığımda sadece logoya çok güzel fakat firmaya yakıştıramadım ne bileyim bi motor markası ya da araç markasına ait olsa sanki da cuk oturacak gibi, eline emeğine sağlık.

vallahi benim de aklım karıştı ama kozmetik olacağı için böyle bir şey düşündüm.
Müşteriye de bütün tasarımlarda klasik çalışalım deyince güzel oldur dedi. Bende böyle gittim.
Alternatif mi yapsam :D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
vallahi benim de aklım karıştı ama kozmetik olacağı için böyle bir şey düşündüm.
Müşteriye de bütün tasarımlarda klasik çalışalım deyince güzel oldur dedi. Bende böyle gittim.
Alternatif mi yapsam :D

Bence hiç karıştırmayın artık belki de adamlar motor tutkunu böyle beğendiler. :D

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
evet bu gün etiketi bitirip, uygun paket ve diğer parçaları (simli ip, mini broşür) gibi işlerini yapmaya başlıyoruz. İnş güzel olur.

Semih Taneri

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çok dağınık ve detaylı bir çalışma olmuş.
Ama madem beğenmişler, bu dakkadan sonra ne desek boş...

istakozzz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşım sen bu logoyu yaparken hiç düşünmedinmi ya ben bu logoyu küçültürsem ne hale gelir kanatlar belli olurmu diye hangi firma farketmez gidişhat yanlış... ister kozmetik olsun ister tuzcu ... buzcu...