Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Başak - Karakalem

a.g.s.l

👑Efsanevi Grafiker👑
Başarılı bir çalışma olmuş şirine'cim :)
Gölgelemeler biraz daha fazla dikkat etmek gerekiyor görüşündeyim.
Emeğine ve yüreğine sağlık,paylaşım için teşekkürler...

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Gölgeler biraz fazla olmuş, biraz daha temiz çalışılabilirdi. :)
Ama gayet güzel görünüyor, ellerine sağlık canım...

karantina

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
deryademir83.blogspot.com
bu çalışmanı çok sevdim şirine keşke daha sık yapsaydın.Birde örgü şeklinde değilde tüyleri belli etseydin daha iyi olurdu sanırım.Sırada ki çalışmanı bekliyorum:)

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
Hoş bir çalışma olmuş emeğine sağlık

Pınar Bozdemir

👑Efsanevi Grafiker👑
bu çalışmanı çok sevdim şirine keşke daha sık yapsaydın.Birde örgü şeklinde değilde tüyleri belli etseydin daha iyi olurdu sanırım.Sırada ki çalışmanı bekliyorum:)

ilerleyen zamanlarda yayınlayacağım tabiki beğenmene sevindim.

emeğine sağlık meleğim:)

teşekkürler canım :kiss:

Hoş bir çalışma olmuş emeğine sağlık

teşekkürler :wink:

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
elinize sağlık, gölgelendirmeniz güzel ama ben zeminde hafif görütüsü olan, muhtemelen kağıdın arka sayfasında bulunan veya üzerine izi çıkmış çalışmayı da merak ettim. bi ara onu da yüklermisiniz :)

Pınar Bozdemir

👑Efsanevi Grafiker👑

cagdass

🌱Yeni Üye🌱
merhaba

calismalariniz oldukca hos.imgeleri disa vurmussunuz biraz daha icsellik katsaniz daha iyi bir kompozisyonla daha iyi bir calisma olabilir.ama eski calismalardan diyorsunuz demekki uzerinden bi zaman dilimi gecmis ki daha iyi bir derecelere gelmistir.oldukca hos ve guzel bir calisma olmus.calismalarinizin devamini dilerim ve basarilar.

Pınar Bozdemir

👑Efsanevi Grafiker👑
calismalariniz oldukca hos.imgeleri disa vurmussunuz biraz daha icsellik katsaniz daha iyi bir kompozisyonla daha iyi bir calisma olabilir.ama eski calismalardan diyorsunuz demekki uzerinden bi zaman dilimi gecmis ki daha iyi bir derecelere gelmistir.oldukca hos ve guzel bir calisma olmus.calismalarinizin devamini dilerim ve basarilar.

Yorumun için teşekkür ediyorum .Zamanla hatalarımı düzeltmeye çalıştım yeni çalışmalarımı yayınlayacağım :)

tsira_

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
başağın her tomurcuğunun ucundan sivrilen düz birçizgi olması gerekir başakta bu kadar kıvrım olmaz en azından benim gördüklerim öyleydi. bi de siyahtan direk beyaza geçmişsiniz yani geçiş yok

bekir123e

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlık.

Merhaba iyi akşamlar şirince , buğday başagını o kadar canlı ç.izmişsin ki.taneler adeta ekrandan fışkıracakmış gibi.