Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Basit bir logo isteğim var.

salhsalih05

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkadaşlar.Bir projemde logo konusunda sıkıntı yaşamaktayım.Yardım edebilecek arkadaşlar için kısaca anlatym.Basit bir şey olduğunu düşünüyorum fakat grafiker olmadığım için yaptıklarım pek içime sinmedi..

1. Bir dünya resminin etrafında eksen olacak.(Güneş sisteminin grafiği gibi.)
  2. Bu eksenin üzerinde Türkiyeninki Ön plana çıkacak işekilde İspanya,Fransa,Almanya,İngiltere'nin bayrakları olacak.
  3. Bu çalışmada hangisine uygun görüyorsanız; sağ tarafına veya ortasına site ismini yazabilmem gerekli.
  4. Site temam açık mavi tonları ağırlıklı.

Boyutlar;
Kod:
Genişlik;
en az 220 px   en fazla 500 px
Yükseklik
En fazla 75 Px

Tabi yazının nerede olacağına göre genişlik değerini ayarlayabilirsiniz.
Yardımlarınızı bekliyorum :worried:

Benzer konular

Mukadderat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bu tür isteklerde bulunamazsınız.

Bedelsiz kimse birşey yapmaz.

Forum kurallarını okuyun tavsiyem bu.

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
Sıkıldım artık.
https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84

Grafikerler.net bünyesinde ve bloglarında bedeli ödenmeksizin grafik tasarım işi istemek teklif etmek veya ima etmek kesinlikle yasaktır.
Sivil toplum kuruluşlarına istenebilecek ücretsiz grafik tasarım teklifiniz var ise yöneticilerle temasa geçtikten sonra mesajınızın yayınlanmasına yönetim onayı ile izin verilir. Onay görmeyen başlıklar açılmama sebebi belirtilmesi beklenmemelidir.
Bu gibi konularda dernek ya da sivil toplum kuruluşlarına ait yetkili kişilerce site yönetimi ile e-posta kullanılarak iletişime geçilmeleri gerekmektedir. (dernek ya da sivil toplum kuruluşunun resmi e-posta adresi ile...)
Ticari kuruluşların bedelsiz iş teklifinde bulunması kesinlikle yasaktır.
Bu gibi durumlarda isteği yapan üyenin lehinde cevap veren üyeler, forum kurallarına riayet etmedikleri için bildiri yapılmaksızın forumdan uzaklaştırılmaları grafikerler.net yönetiminin elinde saklı tutulur.
Bunun dışında iş teklifi isteyen kişi ya da kuruluşlar ilanlarını İş Veren İlanları bölümünde kurallar dahilinde konu olarak açmalıdırlar.

Senem Yavuz

🌱Yeni Üye🌱
Çalıştığım matbaada öğrenebildiğim kadarıyla bişeyler yaptım umarım beğenirsiniz.. :)