Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

baskı görünümü

birkancan

🌱Yeni Üye🌱
s.a arkadaşlar tasarımı bitmiş bir kartviziti baskı görünümünde jpeg olarak nasıl kaydedebiliriz ???

pınar67

🌟Usta Tasarımcı🌟
s.a arkadaşlar tasarımı bitmiş bir kartviziti baskı görünümünde jpeg olarak nasıl kaydedebiliriz ???

ya tarayabilirsin yada fotoğrafını çekip photoshopa aktarıp oradanda save yapabilirsiniz ancak.:)) başka bir çözüm bulamadım umarım yardımcı olur.

ThreeBuddha

🏆Pro Tasarımcı🏆

Çalışmanızı düzgün şekilde PDF olarak kaydedip bu çalışmayı AcrobatPro ile açın ve "save as" komutuyla jpeg olarak kaydedin.

birkancan

🌱Yeni Üye🌱
ilginiz çin tşk ederim arkadaşlar fakat bu kadar exstra program gerek var mı ???
benim corelin dışında kullandığım bir kartvizit tasarım programında tek bir tuşa basmayla çok güzel baskı önizlemsi yapıyor ve jpeg olark istediğin yere kayıt ediyor bence bunlkara gerek yok yani corelin içindede böyle bişey vardır ama nasıl yapılır ???

ThreeBuddha

🏆Pro Tasarımcı🏆
ilginiz çin tşk ederim arkadaşlar fakat bu kadar exstra program gerek var mı ???
benim corelin dışında kullandığım bir kartvizit tasarım programında tek bir tuşa basmayla çok güzel baskı önizlemsi yapıyor ve jpeg olark istediğin yere kayıt ediyor bence bunlkara gerek yok yani corelin içindede böyle bişey vardır ama nasıl yapılır ???

Corel'i bilmiyorum açıkçası ayrıca extra program derken Acrobatı kastetidiyorsanız günümüz ofset ağırlıklı çalışanları için benim açımdan elzem bir programdır. Herşeyden önce "Output Preview" özelliği ile gözden kaçabilecek olası hataları görmek için birebirdir örneğin altını boşaltmanız gereken bir renk varsa ve bunu çalışmada atladıysanız bu özellik sayesinde sanki kağıda baskı yapılmış gibi önceden görmeniz mümkündür.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
3605.jpg

3617.jpg

Bahsettiğiniz bu tarz görünümler ise bunu Photoshopta siz yapabilir, veya yine photoshop'ta Action kullanabilirsiniz.

birkancan

🌱Yeni Üye🌱
neyse bir şekild eyapacaz artık lginize tşk edeim ....

beyhanballi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
corel de File Export dan direk jpege dönüştürebilrsinz :)