Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İlan Tshirt baskısı için vektörel çizim

seda_yavuz

🌱Yeni Üye🌱
Katılım
22 May 2023
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Konum
istanbul
Tshirt baskısı yapan bir çok firmaya hizmet veriyoruz. Günlük çizim adedimiz çok fazla o nedenle bir çok tasarımcı arkadaşla çalışıyoruz. Fakat arkadaşlar ek iş olarak yaptıklarından dolayı günlük aksamalar yaşanıyor. Bu durum bizim için problem oluşturmaya başladı. Bu nedenle kendi ekibi olan arkadaşlarla çalışmak istiyoruz.
Nihai amacımız piyasanın içinde fiili olarak bulunan networku geniş olan koordinatör bir kişi bulmak. Sizlerden ricam bireysel olarak başvurmayın. Herkesin vakti kıymetli çok vakit kaybettik artık vakit kaybetmeye tahammülümüz yok. Tasarım konusuna gönül vermiş bu işi ek iş olarak yapmayan kişilerle çalışmak istiyoruz.
Örnek olarak paylaştığım dosyaları incelerseniz son derece basit ama teknik bir iş. Çizim yapan arkadaşlarımız vektörel çizimini çizim tabletinde yapıyor ardından illustrator proğramında boyama yapıyorlar. Takı, gözlük gibi aksesuar varsa çizimi yapılıyor. Belirgin dövme varsa o da kabaca çiziliyor. Eli alışan kişiler ortalama 30dk'da çizimi tamamlıyor.
Çizim başı ücretimiz 35 TL
TEKNİK KONULAR:
1. Illustrator hakimiyeti olan
2. Pen, Pencil gibi araçları rahatça kullananan
3. Fotoğraftaki eksikleri çizimde tamamlama yapabilen
4. Detaylı ve temiz çalışan
5. Image trace yapabilen
6. Renk uyumuna hakim
7. Çizgilerin arasında boşluk kalmayacak
8. Katman düzenine dikkat eden
 

Ekli dosyalar

 • Atlar-1.jpg
  Atlar-1.jpg
  115.5 KB · Görüntüleme: 30
 • Atlar-2.jpg
  Atlar-2.jpg
  48.9 KB · Görüntüleme: 26
 • Atlar-3.jpg
  Atlar-3.jpg
  265.8 KB · Görüntüleme: 29
 • Kapı-1.jpg
  Kapı-1.jpg
  406.8 KB · Görüntüleme: 27
 • Kapı-2.jpg
  Kapı-2.jpg
  165.3 KB · Görüntüleme: 27
 • Kapı-3.jpg
  Kapı-3.jpg
  31.2 KB · Görüntüleme: 26
 • Aile-1.jpg
  Aile-1.jpg
  254 KB · Görüntüleme: 29
 • Aile-2.jpg
  Aile-2.jpg
  73.2 KB · Görüntüleme: 30
 • Köpek-1.jpg
  Köpek-1.jpg
  251 KB · Görüntüleme: 28
 • Köpek-3.jpg
  Köpek-3.jpg
  24.9 KB · Görüntüleme: 27

Benzer konular

badreligion

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Katılım
5 Ara 2009
Mesajlar
31
Tepkime puanı
10
bionluk bitti buraya mı geldin. ilan açıp açıp sürekli insanları meşgul ediyosun ve iş falan da vermiyorsun. troll falan mısın nesin?
 

seda_yavuz

🌱Yeni Üye🌱
Katılım
22 May 2023
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Konum
istanbul
bionluk bitti buraya mı geldin. ilan açıp açıp sürekli insanları meşgul ediyosun ve iş falan da vermiyorsun. troll falan mısın nesin?
Çok güzel bir noktaya değinmişsiniz sizi tebrik ederim. Malesef okuduğunu anlamayan o kadar çok insan var ki! Ya da okuduğunu anlayıp gerçeği gizleyen. Tüm ilanlarımda her şeyi açık ve net olarak yazmama rağmen işi bilmeyen o kadar çok insan teklif veriyor ki!
Çok kişi ile çalıştık. Fakat artık sıkıldık. Artık bu işi bilen ve ekibi olan bir kişi veya ajansa bu işi devretmek istiyorum. Bu iş bizim işimizin sadece bir parçası çok kişi ile uğraşırken malesef asıl işimizi ıskalıyoruz. İşimiz basit fakat teknik ayrıntıları olan bir iş. Bilen insanların alışkanlığını değiştirmek gerçekten çok zor. Sıfırdan yetiştirmeye çalıştık malesef ona da vaktimiz yok.
Gönül ister ki Halk eğitim veya tasarım lisesindeki bir öğretmenle bu işi yapabilsek. İnşallah derdimi anlatabilmişimdir.
Not:Troll kavramını neden kullandığınızı pek anlamadım! Her halde troll olsam aynı isim altında aynı ilanı açmazdım! Bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum?
 
Üst