Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Baskı Merkezinde Çalışacak BAY/BAYAN Eleman Alınacaktır. - Kayseri

Altunizade

🌱Yeni Üye🌱
Baskı Merkezinde Çalışacak BAY/BAYAN Eleman Alınacaktır.

Program/Seviye: Autocad: Çıktı alabileceki basit hataları düzeltebilecek.
Photoshop: Çıktı alabileceki basit hataları düzeltebilecek.
Corel Draw: Çıktı alabileceki basit hataları düzeltebilecek.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Digital Baskı Merkezlerinde, Copy Center'larda çalışmış, tecrübesi olan, bay bayan elemanlar aramaktayız, Bir kaç pozisyonda elemana ihtiyacımız vardır, Baskı alabilecek, pazarlama yapabilecek müşteri ziyaretleri gerçekleştirebilecek arkadaşlar da aramaktayız. Şu an 8 kişilik bir ekip ile çalışmaktayız, 3 Katlı işyerimizde 450 Metrekarelik bir ferah bir çalışma ortamımız bulunmaktadır. Tam profesyonel baskı hızı, kalitesi ve üretkenliğe sahip makineler ile müşterilerimize çözüm üretmeyi hedeflemekteyiz. Maaş, Sigorta konusunda herhangibi bir şüpheniz olmasın, kendine ve bize kazandırmayı hedef edinen herkese kapımız ve kesemiz açıktır :)

Sabah: 8:30 Akşam: 18:00 mesai saatlerimizdir.

Genelde resmi tatil günlerinde kapalı oluruz.

Emeğini esirgemeyecek, müşteri ile diyaloğu iyi olan, kurumsal bilince sahip, arkadaşlar aramaktayız.

Ve ilana talip olan arkadaşımız, işyerine değil bir aile ortamına geleceğinden şüphesi olmasın.

Parkurumuzda Bulunan Makineler, Xerox (700i, 7545, 4112,5645) Hp ( Latex 25500, z6200, T790) Epson(9700) Oce (Tds 860ve Foldjet Katlama)

Şehir dışında ilgilenen arkadaşların burada çalışma imkanı var ise ilan ile ilgilenebilirler.

Firmamız hakkında detaylı bilgiyi: altunizadeps.com sitesinden alabilirler.

Sigara içmeyen elemanlar tercihimizdir :)

CV'lerini resim ile birlikte mail adresimize göndermeleri rica olunur.

E-posta: info@altunizade.com.tr

Telefon: 0352 222 29 48

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
DİKKAT!
a8yXf.png
Alıntı Mesajın Faydaları |
9AsHZ.png
İlanızın Kapatılması |
Ko4Yw.png
E-ticaret Nedir?

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

tükenmezkalem

🏆Pro Tasarımcı🏆
İlanınız ile ilgileniyorum , su an bir ajansta grafiker olarak calışıyorum çok iyi seviye corel draw , photoshop , iyi seviye illustrator orta seviyede cinema 4d ve indesign kullanmaktayım , maaş konusunda sıkıntı yaşıyorum açıkçası maaş düşüncem 1200 tl - 1500 tl arasıdır onu takdirinize bırakıyorum , çalışmalarıma forumdan ulaşabilir inceleyebilirsiniz , değerlendirmeyi düşünürseniz.

oguzhankaraman1@hotmail.com

Altunizade

🌱Yeni Üye🌱
İlanınız ile ilgileniyorum , su an bir ajansta grafiker olarak calışıyorum çok iyi seviye corel draw , photoshop , iyi seviye illustrator orta seviyede cinema 4d ve indesign kullanmaktayım , maaş konusunda sıkıntı yaşıyorum açıkçası maaş düşüncem 1200 tl - 1500 tl arasıdır onu takdirinize bırakıyorum , çalışmalarıma forumdan ulaşabilir inceleyebilirsiniz , değerlendirmeyi düşünürseniz.

oguzhankaraman1@hotmail.com

Merhabalar,

İlginize teşekkür ediyorum,

İlanda da belirttiğim gibi, Fotograflı CV'nizi info@altunizade.com.tr adresine göndermeniz gerekmektedir.

En geç 4. ayın sonuna kadar, diğer CV'ler ile birlikte değerlendirilip bilgi verilecek.

İyi Çalışmalar.