Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

batmış bir iş

fareliadam

🌟Usta Tasarımcı🌟
proje askıya alındı
heba olmasın paylaşayım dedim

afi0202.jpg

OguzOzaslan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Güzel çalışma.Tebrikler.Emeğinize sağlık...

memoli4646

♾️Grafik Gurusu♾️
güzel iş aslında. sadece toplardan kalbe giden kan hortumları, büyük iş makinelerinde bulunan hidrolik yağ hortumlarına benziyor.

@l!

🏆Pro Tasarımcı🏆
BURADAN ADMİNLERE SESLENİYORUM ALLAHINIZ SEVERSENİZ ŞU RESİMLERİN ALTINDA ÇIKAN REKLAMLARA BİR ÇÖZÜM BULSUNLAR KAPATMAYA ÇALIŞIYORUZ KAPANMIYOR BAŞKA SİTELERE GİRİYORUZ KISACASI EZİYET ÇEKİYORUZ. çalışmaya gelirsek eline sağlık güzel çalışma :D

memoli4646

♾️Grafik Gurusu♾️
BURADAN ADMİNLERE SESLENİYORUM ALLAHINIZ SEVERSENİZ ŞU RESİMLERİN ALTINDA ÇIKAN REKLAMLARA BİR ÇÖZÜM BULSUNLAR KAPATMAYA ÇALIŞIYORUZ KAPANMIYOR BAŞKA SİTELERE GİRİYORUZ KISACASI EZİYET ÇEKİYORUZ. çalışmaya gelirsek eline sağlık güzel çalışma :D

aynen katılıyorum...

ThreeBuddha

🏆Pro Tasarımcı🏆

Hemen sağ üstte çarpı işareti olması lazım. Bende çıkıyor oradan kapatıyorum.

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
güzel bir çalışma ellerinize sağlık

masreklam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel bir çalışma vazgeçilmişte olsa yorum yapabiliriz sanırım. kızılay logosunu düz koysan sporda kan değişimi logosunuda yanına koyup sponsorları tek sıra yada 2 sıra şeklinde daha düzenli yerleştirsen daha güzel olacaktı sanırım.