Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İlan Hadi biraz eğlenelim! 🚀 (Grafik Tasarımcı)

entelwaka

🌱Yeni Üye🌱
Katılım
29 Ağu 2008
Mesajlar
18
Tepkime puanı
0
Biz, sıradanlığı bir kenara bırakıp tasarımla oynamayı seven bir ajansız ve şimdi, grafik tasarım konusunda yetenekli, Photoshop ve Illustrator’da sihir yapabilen birini arıyoruz. Eğer Premiere ve After Effects konusunda da kendine güveniyorsan, mutlu oluruz, burada öğrenmek istersen de destek oluruz.

Projelerimiz genellikle yurtdışından geliyor, bu yüzden en azından "Hello" ve "How are you?" deme seviyesinde İngilizce bilmende fayda var. Takım çalışmasına bayılıyor, birlikte büyük işler başarma hayalimiz var.

Çalışma saatlerimiz mi? Esnek tabii ki! Proje varsa dalıyoruz, yoksa hayatı yaşıyoruz. Burada önemli olan işini bitirmen ve yaratıcılığını serbest bırakabilmen.

Başvurunu, biraz kendinden bahsederek ve portfolyonu ekleyerek ozanbayar@beezystudio.com adresine yolla. Seninle online bir sohbet ayarlamaya çalışacağız.

Eğer grafik tasarımı sadece bir iş değil, bir yaşam tarzı olarak görüyorsan ve yaratıcılığını bizimle paylaşmak istiyorsan, hadi tanışalım! Bu, sıkıcı bir iş ilanı değil, yaratıcı bir maceraya davet. Sen de bu maceranın bir parçası olmak istiyorsan, biz buradayız!
 

Benzer konular

Üst