Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bay Bayan Giyim Mağzasına Kartvızıt Calısmam

jockerlol

🌱Yeni Üye🌱
Fıkırlerınızı Beklıyorum Grafık Tasarımda Yenıyım

ftpb5.jpg

Demetyildiz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kartvizit sahibinin ismi neden o kadar ortada? Bir de kartvizitin ortası bomboş. Kişinin ünvanına da yer verilmesi gerekiyor. İletişim bilgileri isim ve ünvandan daha küçük bir punto ile yazılmalıdır. Kişi adı ortalanmalıdır. Boşluklar da uygun öğeler ile doldurulmalıdır. Firma adını da yalnızca yazı ile değil, uygun bir logo ile düzenleyiniz.

İyi çalışmalar dilerim...

jockerlol

🌱Yeni Üye🌱
Öncelikle Yorumunuz için sağolun Bu yorumu okumadan once Son ayarlamaları yaptım İsmi büyüttüm Yazı Puntolarını ayarladım. Firmanın logosu olmadıgından dolayı bı logo koyamadım Yazıları ortaladım İşi Gösterdım ve begendıler Yorumunuz ıcın cok sagolun dedıgım gıbı bu işte yeniyim yardımcı olduğunuz için çok sağolun.

mucahittgraphic

🌱Yeni Üye🌱
bence şu facebook adresinin altındaki çizgi biraz daha sade olsaymış ,daha çok göze hitap eder bi şekil alırmış. saygılar

ztar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bence kartvizite kot texturesi kullanmalıydın ve bold, beyaz yazılarla sade bir tasarım olmalıydı.

aliarcom

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kartvizit sahibinin ismi neden o kadar ortada? Bir de kartvizitin ortası bomboş. Kişinin ünvanına da yer verilmesi gerekiyor. İletişim bilgileri isim ve ünvandan daha küçük bir punto ile yazılmalıdır. Kişi adı ortalanmalıdır. Boşluklar da uygun öğeler ile doldurulmalıdır. Firma adını da yalnızca yazı ile değil, uygun bir logo ile düzenleyiniz.

İyi çalışmalar dilerim...

katılıyorum + bir şeyler eklemek istiyorum karvizit sahibinin ismi font olmamış bence, daha sade bir font kullanabilirsin.