Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

BAYAN Freelance Grafikerler Aranıyor!!!!

artiweb

🌱Yeni Üye🌱
Firma İsmi: Artı Tasarım Reklam Ajansı
Çalışma Şartları: Serbest - Freelancer
Özellikler: Freelance olarak çalışabilecek, işinde uzman, söz verdiği günde işi teslim edebilecek, çalışma disiplini olan ve profesyonel tasarımlar yapabilen, BAYAN Grafik tasarımcılar arıyoruz.
İşin Mahiyeti:
Kurumsal Kimlik Çalışmaları
Web Tasarım Şablonları
İnsört
El Broşürleri
Kataloglar
Afişler
Araç Giydirme
Dış Cephe Giydirme
Bütün dijital baskı ve matbaa çalışmalarında bize dışardan destek verebilecek BAYAN Grafik tasarımcıların Resimli CV'lerini ve bu zamana kadar yaptığı işlerden örnek çalışmalarını mail adresimiz olan ****************** mail atmaları rica olunur.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları veya sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

virtual-king

🌱Yeni Üye🌱
bayan grafiker mantığını çözebilmiş değilim... hemde freelance olanını

mgyknt

🏆Pro Tasarımcı🏆
şöyle bir bakalım.

•freelance
•bayan grafiker
•resimli cv

tamam arkadaşlar şu açıdan bakalım yıllardır savunulan yok efendim bayanlar titizdir daha özenli çalışır peki bayan tasarımcı arayışını buna bağlıyalım yani mahsuscuktan öyle düşünelim. peki freelancer olarak çalışacak olan kişinin resmini ne konuda analiz edeceksiniz? aradığınız nedir? firmanızın işini yaptırmak değil mi yüzünden size ne? maksadınız nedir açıklar mısınız?

acemi__17

🌱Yeni Üye🌱
şöyle bir bakalım.

•freelance
•bayan grafiker
•resimli cv

tamam arkadaşlar şu açıdan bakalım yıllardır savunulan yok efendim bayanlar titizdir daha özenli çalışır peki bayan tasarımcı arayışını buna bağlıyalım yani mahsuscuktan öyle düşünelim. Peki freelancer olarak çalışacak olan kişinin resmini ne konuda analiz edeceksiniz? Aradığınız nedir? Firmanızın işini yaptırmak değil mi yüzünden size ne? Maksadınız nedir açıklar mısınız?

bencede katılıyorum....