Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bayonetta ^''Walpaper Çalışması''^

Sargeras_BS

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba arkadaşlar yine mause ile yaptığım bir çalışmam ile karşınızdayım Umarım beğenir ve siz de pc nizde kullanırsınız bu wallpaperı....
--------------------------------------------------------------------------------------
Önce koyuyu tabana verip ardından daha açık tonları yediriyorum...

3574.jpg

3046.jpg

Karakterin üzerindeki kumaş mı yoksa latex mi? bilemediğim için latex farz ederek kendimce görüntü verdim...koyu tonu boyadım ardından smudge tool kardeşimi devreye soktum..Oklar o bölgenin de aynı işlemden geçtiğini gösteriyor.

3055.jpg

Aynı şekilde bacağın alt kısmına doğru devam edebiliriz...Elim yoruldu..

3059.jpg

Sol gözü nerdeyse bitti...Sağ taraftaki gözde nasıl işlediğimi görebilirsiniz..

3064.jpg

Daha detay çalışmak içinj kafayı ayrı bir çalışma ortamına aldım ve bitirdim sayılır..Daha sonra bunu vücuda c/p yapacağım..

3066.jpg

Sıra geldi Arka plan yapmaya...İlk defa arka plan çalışıyorum... Bakem nası olcek...Bu arada Yeni pc ve win 7 kullandığımı resimdeki görev çubuğundan görebilirsiniz....

3074.jpg

Karakterimiz ile de birleştirelim.......İşaret parmağım acıdı!! acıdı!!...

3079.jpg

-------------------------------------------------
3608.jpg

Sargeras_BS

🏅Acemi Tasarımcı🏅
O kadar derleyip upload edip paylaşım yapıyorum şurda...yuh yani 1-2 kişi yorum yapar..eleştri bile gelmemiş..Helal yani...Ne biçim siteymiş vay arkadaş..Buraya uğradığım kabahat..Bir grafiker...Karakter konsept tasarımdan ne anlar :p hata bende..

MeDxxCeZir

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sizdeki bu tavır olduktan sonra biraz zor yorum alırsınız ;)

sss.ibel

🏆Pro Tasarımcı🏆
aynı şekilde bende böyle birşey yapıyorum epey zaman alıyor.emeğine sağlık güzel çalışma :)

Mert Ersöz

🌱Yeni Üye🌱
bencede sizdeki bu tavırdan sonra zor yorum alırsınız.Bu yüzden çalışmanız kötülenir.Yapmışsınız tebrikler fakat sabrederseniz daha iyi karşılanırsınız.