Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bayram Tatlı ve Börek Salonu...

child_play

♾️Grafik Gurusu♾️
Kartvizit çalışması. Yorumlarınıza...

alisalur

♾️Grafik Gurusu♾️
çok ama çok kalabalık bir çalışma

kurbaa

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bu tatlıdan da satıyoruz, evet evet bu tatlı da olmalı diye iteleyerek hazırlatılmış bir çalışma sanırım...
Yerinizde olsam görselleri kare yada dikdörtgen gibi yerleştirip, hareketliliği azaltmaya çalışırdım.
Çalışma bizim gözümüze kalabalık gelsede, müşteri açısından bir sorun teşkil etmemiş anlaşılan...
Birde şu var; piyasa işi kartvizit sonuçta, müşteriniz 6 tane fotoğrafı da koydurup;
"-Tasarım çook kalabalık değiştirin, daha iyisi olsun." dememiştir, eminim çook beğenmiştir.
Sonuç olarak müşteriniz güle güle kullansın, sizinde ellerinize sağlık chil_play... (d tuşum hala basmıyorda:) )

child_play

♾️Grafik Gurusu♾️
chil_play

:D:D:D:D:D:D

Yorumunuza sağlık. Başka da bir şey demiyorum. :D:D:D:D

(Yorum da gerçekten doğru bu arada. :) Müşteri(!) istedi. :D Kartvizitin arkası da vardı :D Kararsız kalmıştım ekleyip eklememekte. :D Ne kadar iyi yaptığımı şimdi fark ettim. :D)

alisalur yorumunuz için teşekkür ederim. :D Haklısınız! Ama müşteri her zaman haklı. :D:D
Yanlış anlamayın, size gülmüyorum! Kurbaa'lara olan ilgim arttı da. :D:D:D

Töbe Ya Rabb'im. :S

Son düzenleme:

kurbaa

🏆Pro Tasarımcı🏆
Yazdıklarım yanlış anlaşıldıysa özür dilerim...
Kartın diğer tarafını koymamakta neden daha iyi yapmışsınız? Yanlış birşey mi söyledim acaba diye düşündüm şimdi:(
Görmek isterdim...

child_play

♾️Grafik Gurusu♾️
Yok estağfurullah efendim. :) Özür dilenecek bir durum yok. :D Saygılar. :D:D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Eline sağlık Mustafa, heralde müşterinden mutlusu yoktur (resimleri koydurduğu için). :)

child_play

♾️Grafik Gurusu♾️
Sağol abi. :) Kesinlikle. :) İmkan olsa kartvizite, bütün dükkanı koyacaktı. :giggle:

child_play

♾️Grafik Gurusu♾️

measa

♾️Grafik Gurusu♾️
Arka tarafıda görmek istiyorum :)))))

ahmetbarin

🏆Pro Tasarımcı🏆
Broşür çalışması mı ? :)

bülent35

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Kartvizit çalışması. Yorumlarınıza...

beni yanlış anlamanı istemem fakat ben paylaştığın kartvizitde dizayn göremiyorum müşteri böyle istedi diyorsanda tamam sürekli başımıza geliyor bu tarz şeyler ama müşteri benim yanıma oturduğunda bu kart böyle olur diyorum dediğim gibi oluyor müşterinin isteyipte olan tek şey zemin kırmızı olsun der olabilir şu fotoğrafları istiyorum der oda olabilir gerisi sana kalıyor...
konu başlığında müşterimim kartvizit tasarımı desende olurdu :)

altansel

🌱Yeni Üye🌱
dikkat ettiyseniz arkadaşlar her resim ayrı ürün. tabi kare kenarlarıda oval olsa daha hoş durabilirdi tabii tasarıma saygım var... elinize sağlık

child_play

♾️Grafik Gurusu♾️
beni yanlış anlamanı istemem fakat ben paylaştığın kartvizitde dizayn göremiyorum müşteri böyle istedi diyorsanda tamam sürekli başımıza geliyor bu tarz şeyler ama müşteri benim yanıma oturduğunda bu kart böyle olur diyorum dediğim gibi oluyor müşterinin isteyipte olan tek şey zemin kırmızı olsun der olabilir şu fotoğrafları istiyorum der oda olabilir gerisi sana kalıyor...
konu başlığında müşterimim kartvizit tasarımı desende olurdu :)

Estağfurullah efendim, yanlış anlamak ne haddimize. Tam tersi, eleştirilere açık olmalıyız ki "gelişebilelim"... Değil mi? :)
Yorumunuz gayet hoş; aynı zamanda yerinde ve doğru bir tespit. ANCAK; bu söyledikleriniz, maaleseftir ki çoğu müşteriler için geçerli değil diye düşünüyorum. Zira, benim de müşterime "Buyrun, çok biliyorsanız lütfen siz yapın; ben de öğreneyim!" dediğim zamanlar oldu ve hala da oluyor!
Kaldı ki; adamın(!) (yani müşterinin), böylesine basit bir işte (altı üstü bir kartvizit) dahi bu tarz bir düşünceyle olaya yaklaşmasının yarattığı sorunun (tabi ki tasarımı yapan grafiker açısından sorundur); katalog, broşür, el ilanı, afiş... vs. gibi işlerde yaratacağı "can sıkıntısı, tasarıma kendinden bir şeyler katamama, gönülsüz iş yapma, tasarımın içine sinmemesi" vs... gibi sorunların büyüklüğünü varın siz düşünün.

Netice itibarıyle; eğer ki sadece zemin rengi ya da kullanılan görsellere karışacaksa müşterim(!), o müşterinin sizin gibi düşünen birisi olmasını dilerdim. :)

Yorumunuz için tekrar teşekkür ederim, yüreğinize sağlık. Saygılar efendim. Hayırlı işler, bol kazançlar. :angel:
+REP yorum için...

Yorum için teşekkürler! Yüreğinize sağlık...
"puhaha"..!!?? ... !!!
+REP yorum için...

dikkat ettiyseniz arkadaşlar her resim ayrı ürün. tabi kare kenarlarıda oval olsa daha hoş durabilirdi tabii tasarıma saygım var... elinize sağlık

Yorumunuz için teşekkürler altansel. Saygı bizden efendim, yüreğinize sağlık. +REP yorum için...