Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ben daha yeniyim yorumlarınızı almak istiyorum

kgozde

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hatırlıom bende böle çizmistim kalemi ilk elime aldıım zamanlarda. vayyy ama zaman geçtikce ve isteyerek yaptıkca nelr cıkacaktır ortaya, çizgilerin cok sert gibi gözüküo elini birazdaha serbest bırakırsan o yumuşaklığı yakalarsın sanıyorum. Bol şanslar :)

rukiş

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
merhaba arkadaşım bende lise3 e gidiorum grafik tasarım we foto. öğrencisiyim ilk çalışman için ; sanki figür altta indikçe küçülmüş gibi bi insan figüründe altta olann büyüklük okadar göse batmaz ama üstte olursa bu kötü durur ikinci çalışmada ise el kol we parmaklar birbirinden ayrı gibi duruo çizgilere gelince bu karakter meselesi birazda çizgilerimis bisi anlatır ama bence araştırma çizgilerinden kaçınma diceksinşimdiarkadaşım:Dsen benden iyimi yaparsınn walla öleee çok bii fark yok ama bisbaşındaıs bildiğimis şeleriii sölemeliyiski geliştirelimmm tşkler :)

maerdlegna

🌱Yeni Üye🌱
slm...

devam devam devam....

form arayışlarına gir...

tek kontor hatlı çizgiden çık...

araştırma çizgilerin bilinçli ve amaca uygun olsun...

suratda biraz formu ve yerleri belli etsen iyi olur...

çok detaya girmen iyi değildir hiç bizaman...

komposizyonada biraz dikkat etmen gerekiyor...

ama çalışmaya devam..vazgeçmek yok...

kgozde

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tabıkı hepimiz böyle başladık. Zaman gerekli, elinin iyice alışması gerekli o kadar. çizgilerini yumuşatmaya ve kıvrak calışmaya bak. Elini sertbest bırakırsan kendinde daha rahat çizdiğinin farkında olacaksın. Ama bu işte en önemlisey isteme o olmadan asla olmuyor. Ben en cok üzgün hallarimde çizmeyi severim kendimi kağıda kapatır ve işimi bitiririm. herkesin bi tarzı var tabı :)

flyboys

🌱Yeni Üye🌱
cizgilerin cok zayıf nerde okuyosun onu ögrenebilirmiyim kursa gittin mi hiç yoksa kendi çabanlamı yaptın

muamma38

🌱Yeni Üye🌱
]bence ilk resimde adamın kolları ve elleri arızalı ikincide iseparmakların çıkış yerlerinde problem var kendi parmağına bakarsan hepsi aynı yerden çıkmıyor hepsi kendi arasında orantılı bide parmaklar kırıldığı yerlere dikkat et yinede güzel olmuş devam et pes etmek yok yola devam

ufukdural

♾️Grafik Gurusu♾️
hadi hayırlısı..karalamaya devamm..herşey daha güzel olacak..
sadece sabır ve çaba..

saygılarımla

Elsi

🌟Usta Tasarımcı🌟
Yetenek sınavı içi kesinlikle yetersiz... ışık gölgeni görmek isterim aslında bende Lise 3 deyim...sanırım bi kaç sene sonra yarışıcağız....: )